Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elnyomni magunkba...

Hogyan lehet elnyomni magunkban a magány érzését?

Figyelt kérdés
Mindenkinek csalódást okoztam egész életemben, így szeretném a hátralévő néhány évem teljesen egyedül leélni. Hogyan nyomhatnám el hatékonyan az olykor előtörő és felemésztő magány érzést?
jún. 25. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néhány év? Mennyi idős vagy?


Miért kell elnyomni ennyire? Ha elnyomod, azzal illúziókba, hazugságba kergeted magad...

jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy zabálok, amikor rossz kedvem van.. Vagy zenét hallgatok. Lekötöm magam valamivel.
jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

30 múltam, van egy gyógyíthatatlan stádiumba sodródott, későn felismert betegségem (nem szeretnék részleteket megosztani), néhány év múlva lefő a kávé, de ezt a szívem mélyén nem is bánom, mert egy pokol volt az elmúlt 15-20 év. A tudat nagyon bánt és még mélyebbre taszít az állapotomban, hogy eddig minden ember az életemben csak a terhet és rosszat látta bennem bármilyen jó szándékom ellenére is, ezt is fel kell valahogy dolgoznom az utolsó számadásig magamban. Sosem akartam senkit bántani, mégis ide jutottam, így már inkább fizikailag zárom el magam másoktól, hogy ne tudjon újra megtörténni.

jún. 25. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nem vigasztalás vagy okoskodás, amit írok. Voltak kapcsolataim,hosszúak. Férfiként jó ideje egyedül vagyok,ismét.De egyrészt amilyen ma az ismerkedés, illetve körbenézve a kapcsolatok minőségén...hát tudod, egyáltalán nem bánom, hogy nincs senkim.


55 F

tegnap 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!