Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy (sokakkal...

Miért van az, hogy (sokakkal ellentétben) engem nem keres senki, nem mutatnak érdeklődést felőlem a való életben, de még csak a Facebookon általam belinkelt zeneszámokat (YouTube-os linkek) sem lájkolják, sőt... (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát: ...Sőt, még az ünnepi köszöntéseimet is csak pár, idősebb ember veszi észre, pedig van 195 körüli ismerősöm. Születésnapjaimon is nagyon kevesen köszöntenek, átlagosan olyan 8 személy, összesen.

Pedig én mutatok érdeklődést feléjük, köszöntöm őket, néha lájkolom a fotóikat is, de ők nem viszonozzák.

Tudom, a fentebb leírtak alapján valószínűleg "lájkvadásznak" tűnhetek, de nem vagyok az, hanem csak némi törődésre vágyom.


Tény, hogy zárkózott vagyok, illetve a hamarosan 31 évem alatt soha nem voltam bulizni, sőt, még barátnőm sem volt. (Bevallom, szűz vagyok.)

Igaz, vannak súlyos pszichés és fizikai betegségeim, amelyekkel gyógykezelnek, viszont ismerek több, olyan szintén beteg embert, akik hasonló problémákkal sokkal sikeresebbek, közkedveltebbek.

Hogy is van ez? Én is teszek, - legalábbis némileg - azért, hogy foglalkozzanak velem.



márc. 8. 19:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%
És még pszichológiára akartak küldeni, mert letöröltem magam!!!!!! Aj utána jött a fekete leves.... Kötelező nálunk az éves szűrés és múltkor annyira belemászott a magánéletembe, hogy még azt is megkérdezte van-e valakim jelenleg, mert már akkor se látták a facebook-on. Komolyan, mintha kötelező lenne.
jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Hát menj akkor a pszichológiára vagy pszichiátriára és ott ne titkolózzál. Mit csinálsz mindenből drámát.
jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
41%
Aki beteg kezelésre jár, aki szocializálódni társaságba. Nem atomfizika.
jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%
Milyen társaság? Ahol vagyok inkább nem is mondanék rá jelzőt mi van.
jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát honnan tudjam mennyire vagy nyomorék, focira, futórendezvényre, kosárra, sakkra, karatetáborba.
jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam kedves kérdező nagyon sok dologgal kitűnni a kollégák között, mert ha nem vagyok számukra érdekes, akkor megpróbáltam sok mindent például festettem, zenéltem ... az egyik kollégám azt mondta nem érdekli a kutyát se, hát mindennel felhagytam kivéve az olvasást. Teszek mindenkire most már. Elég igényes voltam a precizitásra, de mostanában abba is belesz@rok, mert mindig, ha jobbat mutattam akkor a környezet idiótának és különcnek titulált. Ott van például egyedül festettem le egy nagy kerítést és csodás lett a szomszédok megnézték, de más igazából le is sz@rta. Mindennel így van és volt az életemben, addig amíg meg nem mondta a kollégám a szememben, hogy lesz@rja mindenki, aki csak él és létezik, amit csinálok. És igaza volt. Kezdtem a nem írással a facebook-on és tényleg lekakált mind, utána kijelöltem mindenkit, hát nem vették észre. Szerintem azt se vennék észre, ha eltűnnék. Most már nem beszélek senkivel csak jó szituáltan köszönök nekik, elvégzem a munkámat utána nyugovóra térek. Megcsinálom a napi munkáimat és nem érdekelnek többé.
jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Érthető, miért érdekeljen engem hogy mit festettél, zenéltél, bogarásztál. Mi előnyöm ebből, meg a mizuzásodra válaszolásból a Facebookon? Abból van előnyöm, ha eljösz velem futórendezvényre nem egyedül megyek, beállsz a foci vagy kosárcsapatomba, sakkozni/karatézni tanulok tőled, stb.
jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Tudod van egy másik érdekes hobbim is. A kerékpározás. Nagyon sokat biciklizek, de egyre kevesebben csinálják azt is, mert nem érdekli őket a másik véglet meg már fizikailag nem tud a kora miatt, vagy nem akarja. Egyik hobbim se érdekli őket. Az utóbbi munkámat bárki láthatja az utcámban járva. Nem mutogatom, mert jobban a funkcióra mentem.
jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha a környéken kosaraznak, kézilabdáznak és társastáncolnak a nagycsöcsű csajok pénteken meg mennek diszkóba, nem egyéni hobbinak én leszek aki a futópályán egyedül fut, ide-oda biciklizik, meg a tóban egyedül úszik, hanem megyek a társaságba. Hogy tud eszedbejutni ennyi hülyeség.
jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Cserélj hobbit, ha a távolra húgyozás a hobbid, a takonypöckölés, meg a gittrágás, azzal nem leszel csajmágnes akkor sem ha te vagy Brad Pitt. Téged sem érdekelnek ilyen emberek.
jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!