Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy (sokakkal...

Miért van az, hogy (sokakkal ellentétben) engem nem keres senki, nem mutatnak érdeklődést felőlem a való életben, de még csak a Facebookon általam belinkelt zeneszámokat (YouTube-os linkek) sem lájkolják, sőt... (többi lent)?

Figyelt kérdés

Tehát: ...Sőt, még az ünnepi köszöntéseimet is csak pár, idősebb ember veszi észre, pedig van 195 körüli ismerősöm. Születésnapjaimon is nagyon kevesen köszöntenek, átlagosan olyan 8 személy, összesen.

Pedig én mutatok érdeklődést feléjük, köszöntöm őket, néha lájkolom a fotóikat is, de ők nem viszonozzák.

Tudom, a fentebb leírtak alapján valószínűleg "lájkvadásznak" tűnhetek, de nem vagyok az, hanem csak némi törődésre vágyom.


Tény, hogy zárkózott vagyok, illetve a hamarosan 31 évem alatt soha nem voltam bulizni, sőt, még barátnőm sem volt. (Bevallom, szűz vagyok.)

Igaz, vannak súlyos pszichés és fizikai betegségeim, amelyekkel gyógykezelnek, viszont ismerek több, olyan szintén beteg embert, akik hasonló problémákkal sokkal sikeresebbek, közkedveltebbek.

Hogy is van ez? Én is teszek, - legalábbis némileg - azért, hogy foglalkozzanak velem.



márc. 8. 19:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
59%
Ha tökös vagy, kirakod ide a profilod linkjét. Garantáltan lesz pár új érdeklődőd 😉
márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%

"Tény, hogy zárkózott vagyok"


Kimondtad a lényeget és az okot.

márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehetne olyan klubokat létrehozni, ahol pszichés betegek, betegtársak találkoznak, beszélgetnek. Máris nem lennél annyira magányos, a hasonló gondokkal küzdők közt könnyebben alakulhatnak barátságok, sőt, párkapcsolatok is.
márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%
13# Pszichés betegek együtt?? Remek ötlet... Egymást húznák csak le lekileg.
márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%
*lelkileg
márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlenül. A sorsközösség is összehozhat.
márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%
A közkedvelt emberek se lennének azok ha zárkózottak lennének és egész nap a tévét néznék. Menj minél többféle programra mint az aktív emberek és ott fényképezkedj, már van mi érdekeset lájkolni, miről beszélgetni.
márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nekem az a szituációm volt ezzel kapcsolatosan, hogy körülbelül februárban írtam utoljára bárkinek is, mert furcsállottam az egészet. Én írok rá ismerősökre, de rám senki nem... hát kipróbáltam. Az eset után nem írtam fizikailag senkire, de rám se írtak, mintha nem is emberek lettek volna, hanem valami mesterséges A.I.!!!!!!! Ez lehet, hogy paranoia, de ilyen volt az egyik ismerkedős oldal is a végére. Generált választ, csak néhány szót, hogy "hali, mi a helyzet...". Most szűntettem meg a facebook-os, mert a munkahelyemen is nagy klikkesedéseket szült, de én már egyiknek se vagyok a tagja. És tudod mi a röhej? Rendvédelmi szerv is facebook-on klikkesedik és, ha nem vagy a haverjuk, akkor egy senki vagy. Ha nem állsz meg? Senki vagy. Ha a hülyeségüket követed? Akkor aztán jó vagy. Semmi egyedi nem lehet, ami emberré tesz valakit. A közösségi média által bélyegeznek meg.
jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18.: Igen, a közösségi média túlzott befolyásra tett szert. Az emberek örök pletykálkodási hajlamára épít, meg a szimatolásra. Ez a facebook az egyik legrosszabb találmány, amit kitaláltak a történelem során. Nekem nincs olyanom, nem is foglalkozom vele. Lehet, hogy baj, mert így manapság jobban elszigetelődik az ember. De borsózik tőle a hátam.
jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy nyomorék és mennyi pénzed van, de akármennyi is biztos hogy mennék focira-kosárra, művelődési házi programokra vagy parasportra. Járjon tanuláson, sportban fejlődésen, vagy a csajon a fejed akivel társastáncoltál, vagy vásárláson hogy vonzóbb legyen a külsőd, ahelyett hogy Facebookon idegesíted az ismerőseidet. :)
jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!