Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Intenzív gyk-felhasználóként...

Intenzív gyk-felhasználóként felmerült már bennetek, hogy az itteni kérdéseitekkel es kommentjeitekkel több nyomot fogtok hagyni, mint bárhol az életben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2022. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Itt bármennyit válaszol vagy kérdez az ember, akkor sem fog egy deka nyomot sem hagyni. Pont ugyanaz a névtelen senkik vagyunk 1 válasz és 1.000.000 válasz után is.


Én többször újra regisztráltam már, soha nem láttam, hogy bárki érdeklődött volna, hogy XY hova lett.


Esetleg a szokásos kamu felhasználók akik ideig-óráig fennmaradnak, de ők is csak 1-2 kérdés erejéig. Aztán meg jön helyettük valaki más. Vagy csak ők váltanak "profilt".

2022. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
#2 Most csak ugye kamuzol? 😃
2022. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam már olyan választ ami megváltoztatta az életemet gyökeresen (180 fok), szóval sosem fogom elfelejteni a névtelen válaszolót.
2022. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Mi?

2022. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Témától függ, ahol a 48. kommentelő vagyok és a kérdés, amit pár perccel ezelőtt láttam, elveszik a rengeteg új miatt, ott nem hiszem, hogy sokat ér a véleményem. Mindenesetre volt már olyan kérdésem, amire a válasz belém égett, és máig megmosolyogtat.
2023. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!