Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet túlélni egy...

Hogyan lehet túlélni egy borzasztó nagy szégyenérzetet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Az idő megoldja a szégyenérzetet. Most megtanultad, hogy van egy határ piálásnál, amit ha át lépsz akkor történhetnek balesetek. De egyébként tudom mit érzel, mert velem is volt ilyen amikor annyira készre ittam magam, hogy a wc-re még magamtól mentem, de kijönni már nem bírtam + ha a barátaim (és ez egy fontos részlet) nem tesznek utána stabil oldalfekvésbe akkor most lehet hogy nem írnám ezt ide. Én így ismertem meg azt a bizonyos határt. De azóta jót röhögünk ezen.
2022. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De jó olvasni a kommenteket!!!
2022. márc. 15. 21:15
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kissé ciki, bár inkább röhejes, nekem vegyes érzéseim lennének, ha ilyen történt volna velem, de nem sikerült még ennyire becsiccsentenem így 47 évvel a hátam mögött sem. De amúgy sem vagyok egy túlzottan szégyenkezös, ezt javaslom neked is.

Én ha ilyet látok történni, nem itélem el az embert, csak az aggódás van bennem. De megérteni sosem tudom, minek ennyit inni.

2022. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez pár év múlva már csak egy vicces sztori lesz amin együtt röhögtök. Az ismerőseid segítettek rajtad, amikor elestél? Ha nem, akkor inkább nekik kellenne szégyenkezniük.
2022. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Segítettek!!!
2022. márc. 15. 21:28
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz baj, ez miatt ne érezd rosszul magad. Egy ideig szivatni fognak vele, de meddig, az csak rajtad múlik. Ha látják, hogy jól reagálod le, akkor hamar abbahagyják.
2022. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel elmúlik, évek múlva te is nevetve fogsz mesélni róla, mikor feljönnek az ilyen ivós sztorik.
2022. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezen röhögni kell csak, komolyan.

Sok mindenkivel megesik, hogy becsiccsent, csak szerencsésebbek, mint Te voltál, ezen nevetni kell tudni!

Ez nem az az igazi szégyen ami mardos...

Ajánlom nézd meg a Holt költők társasága és a Felolvasó című filmeket...

2022. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Megnézem!!!!!!
2022. márc. 16. 10:54
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem felnőtt emberként egyszer egy temetőből vakartak össze a hatóságok éjnek évadján satu részegen és benyugtatózva, már inkább holt voltam, mint élő. Detox után mehettem a diliházba, egy hétig bent voltam. Akkor nagyon szégyelltem magam emiatt, de hát az idő sok mindenre gyógyír. Ma már csak mosolygok a történteken.
2022. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!