Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy vegyem föl egy lánnyal a...

Hogy vegyem föl egy lánnyal a kapcsolatot,ha nem tudom hogy kell facebookra képet feltölteni?

Figyelt kérdés
Facebook fiókot tudok csinálni de képet nem tudom hogy kell feltölteni.Ismertük egymást személyesen a lánnyal,csak 2 éve otthagyta a munkahelyét és azóta nem láttam.Megnéztem az adatlapját,egyedülálló.Az a baj,hogy nem tudja a nevem,csak én az övét,így ha ráírnék azt se tudná ki írt rá.Segítséget nem merek kérni,szégyellem hogy ilyen béna vagyok hogy egy képet nem tudok feltölteni fb-re.30/F

2021. aug. 13. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha most itt valaki azt írná hogy küldjek neki képet privátba nem tudnám megtenni.Szégyellem,hogy 30 évesen ezt nem tudom,amikor 14 évesek is tudnak már képet fölrakni és küldeni.
2021. aug. 13. 20:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 köszönöm,van amúgy a telefonomon kép,csak feltölteni meg elküldeni nem tudom senkinek.Társkereső oldalon is azért vagyok kép nélkül,mert nem tudom hogy kell feltölteni.
2021. aug. 13. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez csak egy kifogás. De annak ős nagyon gyenge.


A főoldalon ott vagy hogy "Mi jár a fejedben"

alatta fényképek,behozaza a képtáradat, onnan csak ki kell választani, és értelem szerűen leokézni.

2021. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ehhez nem kell agysebésznek lenni. 5 éves unokahúgom fel tud pakolni fb-re képeket, ha nem figyelek oda.
2021. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

#4

Hidd el, nem mindenkinek megy! A 75 éves mamám nem tudta felvenni a mobiltelefont, ha hívták, hiába mutattuk meg neki 100-szor kb... Mindemellett fejben ép volt, főzött, a háztartást vezette stb.


Csak azon csodálkozom, hogy akkor a GYIK kezelése elég jól megy.

2021. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy képes lennél rá, csak így tudod halogatni az esetleges visszautasítást.
2021. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6 persze,gyakorit tudom kezelni,e-mailt is tudok írni,üzenetet is küldeni,regisztrálni is bárhová, videót nézni,filmezni,játszani,csak képet nem tudom hogy kell felrakni.
2021. aug. 14. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mit nem tudsz rajta?

Segítek csakis szólj.

2021. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyébként nem tudom, hogy milyen társkeresőn vagy fent, de legtöbb már nem is enged kép nélkül.

A Tinder és a Badoo biztosan nem, illetve szerintem a magyar társkeresők meg főleg nem (pl. Elittárs)

2021. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!