Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt-e már olyan, h teljesen...

Volt-e már olyan, h teljesen elveszett voltál, foglalkoztál magaddal, önismerettel, de egy idő után már eleged volt saját magadból is?

Figyelt kérdés

Emellé társult (teljes) céltalanság, motiválatlanság ill. az érzés, h semmi se okoz (igazán) örömet, nem igazán vágysz semmire (legyen szó, akár oly egyszerű dologról, h mit egyél) s még azt se tudtad igazán, h mit szeretnél, mire vágysz?

S leginkább a frusztráló érzés, h mi a franc bajod van s hogy mit szeretnél?


Sikerült ebből az állapotból kilábalni? Ha igen, hogyan?


Ha úgy érzed, h van jelentősége a mesélnivalód szempontjából a nemednek, korodnak, lakóhelyednek, munkahelyednek v bármi egyébnek, nyugodtan említsd meg, kérlek.


40F



2022. jan. 23. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Menj el luxuslakasokst nezni i ngatlanossal! Tetoteri kerttel rendelkezoket a belvarosban!!


Ez adott nekem is motivaciot!


Vagy olvasd el a : Egy maffiozo tanacsai az uzleti eletben—>


Louis Ferrante: Maffialeckek

2022. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj ha van valami használható tudásod. Detto
2022. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@1 S te ettől durva jól lettél?

Nem hinnèm, h a luxus látványától megoldódna a problémàm. A luxus, mint olyan, nem túl vonzó.

2022. jan. 28. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most is ebben vagyok és tudom, mi segítene. De mondani könnyű...

Ha sikerülne az a pár dolog, amit szeretnék az életben, lenne a dolgokra több időm és nem nenne ilyen lassan minden, semmi bajom nem lenne plusz, ha nem élnék egyedül. 47/n

2022. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
@4 És mi segítene?
2022. febr. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!