Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lehetnék így boldogabb?...

Mitől lehetnék így boldogabb? Elment 10 évem az amúgy sem egyszerű életemből és most itt vagyok egyedül kutyával és macskával.

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok egy kisebb városban, vagyis mellette , faluban. Ismerősök vannak, de barátok nincsenek. Volt barátomra pazaroltam 10 évet és semmire nem vittem az életben. Van alberletem , cuccaim, autóm, de tanulási nehézségek és szülők más hozzáállása miatt még egy jó állásom sincs, amiért élhetnék. Gyerekem nincs és már nem lehet ,mert amikor kezdődött a stressz, jöttek a betegségek és műtétek. Szülők elváltak, de mindenki 4 órára van innen. Régi barátoknak rendes életük van és már régóta nem beszélünk. 35 évesen elég rossz ,hogy egyedul vagyok. Párkapcsolat nem kell ezek után, de ebben a korban már mindenki a saját életével foglalkozik, van családjuk, nem érnek rá haverkodni. Neten nem szeretek ismerkedni, pedig az a szokás a mai világban. Ha máshová költöznék, nem tudom ,hogy jobb lenne-e, mint ezen a kihalt részen, ahol max a turizmus van. 40 km-es körzetben nincs semmi élet. Voltam látogatóban Magyarországon és húgomék is voltak már nálam. De általában egyedül vagyok. Volt itt egy kutyás magyar csaj ,de ő is elköltözött nem régen. Hozzá szoktam átmenni, hadd játszanak a kutyák, ő helyben lakott. Mivel én nem vagyok mindenhova beülős és üdítőre nem megyek be sehova , mert vezetek és csak autóval elérhető minden ilyesmi, busz nincs , legutolsó este 6-kor van és taxi sincs vagy extrém drága. Sokan itt úgy ismerkednek ,hogy mászkálnak erre arra, iszogatni, de nekem ilyen lehetőség sincs. Marad a magány. Munka ,kutya ,online nyelvtanulás. Ebből áll a mindennapom. Hétvégén szombaton autózok 40 percet normális boltig, sétálok egyet ,aztán vissza haza. Rengeteget gondolkodom ,mit kezdjek magammal. Itt csoportos tevékenység sincs ,hogy eljárjak, pedig a sporttal kapcsolatos érdekelne. Edzeni sincs kedvem ,pedig van itthon minden hozzá. Nincs életcélom. Most próbálok szó szerint kuporgatni önerőre pénzt, hogy lakast tudjak venni hitelből. Ennek vajon mi értelme van ? Főleg hogy nem a környéken szeretnék venni , de itt a munkám, ami által megkapom a hitelt. Max autózok 1 órát egy darabig és ott nézek munkát. Már nem tudom ,mi lenne jó.
2022. jan. 4. 22:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én is nagyjából sportos vagyok. Azért nagyjából, mert mostanában nem edzek ,de nem híztam meg ,mert megválogatom, mit eszek. Végre nem hotel kaján élek, hogy elém rakják és azt kell enni. Magamnak főzök.

Holnap talán nem csak kardiozni fogok ,mint ma ,hanem normálisan edzeni. Megvan itthon hozzá minden. Zavar ,hogy abbahagytam, de besokalltam mindennel.

Szeretek kirándulni, mászkálni, itthon ücsörgés nem köt le. Talán ettől is lettem depressziós, hogy itt nincs hova menni, főleg egyedül.

2022. jan. 5. 00:21
 12/19 anonim ***** válasza:
8%

Szia!

Kedves kis kérdező lány / nő!

Te milyen jellegű és típusú lány / nő vagy?

Kösz!

💐🌹🥀🌺🌷🌸💮🏵️🌻🌼🌿☘️🍀🌴🌳🌲🏖️⛱️🏞️⛰️🏔️☃️⛄

Csak és csakis és kizárólag a Skype használom!

A múltkor a múltban a lány a nő bemutatkozik, hogy csinos és karcsú és aztán a Skype kiderül, hogy igen nagyon túlsúlyos! ! ! ! !

Ezt nem tudom megérteni és elfogadni és felfogni!

A hobbim:

Utazás, Ismerkedés, kirándulás, túrázás, sütés főzés, olvasás, kultúra - galéria, múzeum, színház.

Nem cigarettázom és ritkán iszok alkoholt - szeszt!

Természetesen kedvelem és szeretem a zenét és a koncertet.

Természetesen kedvelem és szeretem a szexet, férfi vagyok.

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

A rászorulókat segítő férfi vagyok.

A bérem az jó.

Mint admin ezt megtehetem.

A 10 + voltam.

Hogyha fel keltettem a az érdeklődésedet és kíváncsiságodat?

Akkor most már lehet mesélni!?

Hogyha nem akkor megyek máshová.

Több ezer lány nő van a világon.

Ki akarok választani egyet.

2022. jan. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki ismeri.

Minden csaj ő vele a találkozót rendelje meg.

Lásd a cikket.

(Mert megvédte a magyarokat).

Ez egy igazi ember.


[link]

2022. jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

En nem vagyok kövér. Nem szeretem z kövéreket sem...

Elég furcsa vagy, neked olyan kell ,aki felnéz rád és istenít..

2022. jan. 5. 07:37
 15/19 A kérdező kommentje:
Kurz hogy jön ide ?
2022. jan. 5. 07:38
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező lány nő, tévedtem te benned.

Egyáltalán nem akarom, hogy az a jövőbeli lány nő istent lásson! ! ! ! !

Nem történt semmi.

Megyek máshová.

Megpróbáltam nem sikerült!

Szia és legyél boldog!

2022. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Minek kellett volna történnie? Én nem vagyok magát istenítő, mindenét mutogató pi.a. Nem vagyok régimódi sem. Vékony testalkatú vagyok ,de te modell alkatot keresel ,aki magas. Ők a csinosak. Én nem vagyok magas. Vega vagyok és ezek ellenére sem gurulok, pedig nem csak saláta és répa az ételem.. Tévé és számítógép nem köt le ,csak az ,ha csinálok valamit, túrázok, sétálok, stb. Kutyával sokat megyek mindenfelé a környéken. Nincs gyerekem és nem is lehet ,de nem is érdekel ez a téma. Párkapcsolat se már igazán..

Volt itt valaki ,aki szeretett volna velem lenni ,de mivel nagy a hasa ,mozgásszegény életmódja volt a munkán kívül és össze vissza evett, egész életen át tartó, sikertelen "fogyókúrát " csinál, lekoptattam. Hiába volt kedves és mászkálós. Azt szerette volna ,hogy én költözzek el innen a munkahelyem mellől, hogy ő be tudjon járni gyalog dolgozni. Meg akart volna változtatni. Kedveskedett azzal ,hogy idehozta nekem a húst meg kenyeret. Utóbbi ment a kukába pár nap után, húst rokonoknak adtam. Tévét akart idehozni, mondtam hogy ne ,mert itt van tévé adó és azert nem fizetek, hogy nem is nézem. Az általam megszokott életet nem veheti el senki tőlem. Nem leszek átlag birka ,mert az az elfogadott. Ezért inkább nem kell senki. Barátkozni jobban szeretnék ezek után, mintsem hogy társat keressek..

2022. jan. 5. 08:38
 18/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez a munkád?
2022. jan. 5. 23:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!