Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lehetnék így boldogabb?...

Mitől lehetnék így boldogabb? Elment 10 évem az amúgy sem egyszerű életemből és most itt vagyok egyedül kutyával és macskával.

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok egy kisebb városban, vagyis mellette , faluban. Ismerősök vannak, de barátok nincsenek. Volt barátomra pazaroltam 10 évet és semmire nem vittem az életben. Van alberletem , cuccaim, autóm, de tanulási nehézségek és szülők más hozzáállása miatt még egy jó állásom sincs, amiért élhetnék. Gyerekem nincs és már nem lehet ,mert amikor kezdődött a stressz, jöttek a betegségek és műtétek. Szülők elváltak, de mindenki 4 órára van innen. Régi barátoknak rendes életük van és már régóta nem beszélünk. 35 évesen elég rossz ,hogy egyedul vagyok. Párkapcsolat nem kell ezek után, de ebben a korban már mindenki a saját életével foglalkozik, van családjuk, nem érnek rá haverkodni. Neten nem szeretek ismerkedni, pedig az a szokás a mai világban. Ha máshová költöznék, nem tudom ,hogy jobb lenne-e, mint ezen a kihalt részen, ahol max a turizmus van. 40 km-es körzetben nincs semmi élet. Voltam látogatóban Magyarországon és húgomék is voltak már nálam. De általában egyedül vagyok. Volt itt egy kutyás magyar csaj ,de ő is elköltözött nem régen. Hozzá szoktam átmenni, hadd játszanak a kutyák, ő helyben lakott. Mivel én nem vagyok mindenhova beülős és üdítőre nem megyek be sehova , mert vezetek és csak autóval elérhető minden ilyesmi, busz nincs , legutolsó este 6-kor van és taxi sincs vagy extrém drága. Sokan itt úgy ismerkednek ,hogy mászkálnak erre arra, iszogatni, de nekem ilyen lehetőség sincs. Marad a magány. Munka ,kutya ,online nyelvtanulás. Ebből áll a mindennapom. Hétvégén szombaton autózok 40 percet normális boltig, sétálok egyet ,aztán vissza haza. Rengeteget gondolkodom ,mit kezdjek magammal. Itt csoportos tevékenység sincs ,hogy eljárjak, pedig a sporttal kapcsolatos érdekelne. Edzeni sincs kedvem ,pedig van itthon minden hozzá. Nincs életcélom. Most próbálok szó szerint kuporgatni önerőre pénzt, hogy lakast tudjak venni hitelből. Ennek vajon mi értelme van ? Főleg hogy nem a környéken szeretnék venni , de itt a munkám, ami által megkapom a hitelt. Max autózok 1 órát egy darabig és ott nézek munkát. Már nem tudom ,mi lenne jó.
2022. jan. 4. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 41 éves most van kisbabája. Egy kis faluban élt és dolgozott ahol nem tudott ismerkedni mert nem volt kivel. Csalados asszonyokkal dolgozott együtt. Otthon kutyák, macskák. Aztán eldontotte változtatni akar. Vezetni tanult. Hogy a párját hogy ismerte meg nem tudom? Most boldog anyuka. Ne add fel.
2022. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gyerekem nem lehet. Lehetne ,lombikkal talán, de eléggé másabb az egészségem, mint másnak, úgyhogy ez a dolog kilőve.

Ha lenne pénzem, vennék lakást egy városban, persze nem Bécsben vagy Grazban, de nem itt. Vagy közelebb a határhoz. Talán lenne új lehetőség mindenre. Még fél év, legkésőbb 1 és valami ócska 2 szobás lakásra tudok hitelt felvenni. Azért kell ez a munkahely is most ,hogy a bank miatt legyen állandó fizetésem. Így itt ragadtam, de ha most ugrálok, csúszik minden legalább fél évet és költséges is a költözés.

2022. jan. 4. 23:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen, de el tudom képzelni min mehetsz keresztül... Esetleg az örökbe is fogadhatnál egy babát, ha nagyon vágysz gyerekre, viszont tapasztalatból mondon, egyedül nem könnyű felnevelni. Esetleg hagyj ott csapot-papot és utazgass. Te tudod igazán, ha van és mi veszteni valód van. Lehetőségek mindig vannak a kitöréshez, csak eléggé meg kell teljen hozzá a pohár.
2022. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok, azelőtt írtam, hogy mondtad volna ott ragadtál a munka miatt. Egy utolsó tanács tőlem. Probálj meg kimozdulni a komfort zónádból. Ismerkedj neten, mászkálj el erre-arra. Az emberek változnak, lehet most tetszene ha megprobálnád.

Nyilván nem kell megfogadnod, ha nem akarod, a döntés a tied.

2022. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Gyereket nem akarok ,már késő.

Mivel unom az albérletezgetést, a keveset amit félre teszek ,nem elutazgatni szeretném. Arra nem is lenne elég. Szoktam vállalni hetvegi munkát, ha hívnak vagy nincsenek éppen bezárva a vírus miatt. Abból sem utazgatok maximum Magyarországra családhoz vagy nyáron az autónak volt belőle alkatrész cseréje. Most ha nem lesz virus ,autórádiót szeretnék februárban végre,mert az eredeti van benne ,ami nem USB és bloothoutos. Ha már sokat kell autóznom, hogy családot látogassak vagy a rendes boltokig vagy orvoshoz, ne recsegjen ropogjon nekem az a szivargyújtós izé, amit rádióra kötök.

Ha megvan az önerő és lakás, akkor könnyebb lesz. Volt baratom lakott itt velem ,úgy még ennyit se tudtam spórolni. Teljesen tönkre tett idegileg és mindenhogyan. Vele tapasztaltam meg először, hogy milyen ,ha nincs pénz, kidobnak albérletből, stb. Meg a szenvedélybetegség közelről..ő is utált itt lakni a faluban ,mert nem tudott haverozni, én meg nem hordtam fel inni. 1 évig volt itt ,de már az első hónapban könyörögtem, menjen el.Most a közeli kisvárosban lakik és úgy könnyebb neki. Alig akart így is lekopni rólam. De legalább nem itt lakik és rabolja az időmet, ezt a keveset is.

2022. jan. 4. 23:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómmal érdemes lenne megismerkedned. 36 éves férfi, normális, értelmes ember. Külföldön él ő is, és a tiedhez hasonló problémákkal küzd. Bár írtad, hogy nem keresel párkapcsolatot, egy próbát megérhet, ha nem jön be, esetleg barátok talán lehetnétek. Nagyon örülnék neki, ha találna valakit.

Légyszi:)

2022. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6os. Hol él?
2022. jan. 4. 23:37
 8/19 A kérdező kommentje:
Neten 2 emberrel ismerkedtem, de messze vannak és egyik elvàrta volna ,hogy én menjek hozza és látszott rajta ,hogy r.ancot keres. Masik 8 óra út innen. Ő normális, csak Németországban él és ahogy értelmeztem a mondandóját, nem keres különösen párt, de ha talál, szeretné,hogy ő költözzön oda hozzá. Én meg senki miatt nem megyek jóval messzebb a határtól, meg egy másik országba pláne nem. Amúgy ő is iszik valamennyit minden nap ,de mellette építi az életét.
2022. jan. 4. 23:43
 9/19 anonim ***** válasza:
6. vagyok, Németo-ból költözne hamarosan asszem Bécsbe vagy ott valahol a környékre.
2022. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Jómódú szingli sportos férfi vagyok. Már elmúltam 30 évesen.

Budapest

Bécs

München

Frankfurt

Berlin és visszafelé az utakon járom, mint admin.

Csinos és karcsú lány vagy nő kell!

2022. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!