Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a legjobb megoldás, ha...

Mi a legjobb megoldás, ha megtámadnak?

Figyelt kérdés
Ha nőként este a sötétben rám támadnak, mi a legjobb megoldás amit tehet az ember, mit célszerű csinálni? Hagyni hogy vigye amit akarjon? És ha meg akar erőszakolni védekezni minden áron?

2021. dec. 28. 20:30
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%

Oké, gyere holnap is. Spray-ról beszéltem. De szívesen megpróbálnám hányszor találnál el 3 méterről úgy váratlanul.:D

Vagy esetleg álljak meg irányítsam magamra a fegyvert és várjam a csodát?

2021. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
Bemondásra megy ? Nato főtitkár vagyok banyek . Mutasd meg azt a tananyagot vagy statisztikát amiben a haverjaid bukóban napszemcsiben motorról leszálva nőket zaklatnak ? Akkor biztos az segit hogy előkapod a jelvényt és szóban jelzed szolgálatba helyezted magad .
2021. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
80%

#31 😂 ha már bukósisakod van meg szkafandered akkor nálam 90j os gumis lesz. Kb ugyanannyira életszerű.

De tudod mi az igazán reális? Hogy kolompár rikkárdó ki akarja rabolni brünnhildár egy sötét utcában. Nincs rajta se bukó se szemüveg max egy kése van. Erről beszélünk te cobra11 palánta. Nem az ukrán maffia fog kirabolni vagy megsorozni motorról. 😂Baszki mekkora a sötétség te jó isten...

2021. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
68%
Spray? Rendben. Választhatsz is mit kérsz. Pv, CR, Cs esetleg? Nagyon szívesen benne vagyok egy humán tesztben. 😊
2021. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
75%
31 # pv spray 2 db gáztöltény , ha vállalod ezt megszervezem , videófelvétel és helyszin megszervezés egyeztetés végett írj privátba . Arc kitakarva név nem lesz publikus . Gumis ténylegesen nem volt emlitve ,de nem is hatekonyabb a gázostól .
2021. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
68%
#35 a gumist a bukó miatt írtam. Szervezzük le én benne vagyok. Helyszínt és eszközt tudok biztosítani. Ha rendészetis palánta is benne van. 😊
2021. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
18%

Attól mert telerakod emojikkal nem lesz vicces.


Nem életszerű az sem hogy te majd a pisztolyoddal lövöldözöl. Rengeteg olyan rablás van ami motorral történik. Szkafandert meg nem mondtam, szemüveget viszont igen.


De azt próbálom éreztetni hogy ha valaki nagyon szeretne titeket akkor nem fogja megállítani egyik sem. De ha megnyugtat a gondolat hogy igen, akkor én leszarom.


34, ez a dedó magas foka, nyilván nem fog megtörténni, anonim oldalon vered a melled:D Akkor linkelj egy elérhetőséget, most jön a válasz hogy "hülye lennék", akkor minek írod ezeket még mindig?:D

2021. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

36, most látom amit írtál

eddig írtam a válaszom, bocs

Várom akkor:DD

2021. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
49%

35

Hogyne majd én írok, írjál ha szeretnél valamit.:) Várom az elérhetőséget a mesterlövészektől.:D

2021. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
75%
Te tényleg ilyen hülye vagy magadtól vagy segítenek? 😊Tudod mi a vicces kisfiú? Hogy fogalmad sincs miről beszélsz. A rendészeti suliban max a CS sprayról tanultál. Tudod ezen kívül még rengeteg dolog van. És de. Meg fogja állítani az átlagos támadót. Nyilván nem az ukrán maffia fog kirabolni a sötét utcán. Priviben bármikor adok elérhetőséget és biztosítom számomra a lehetőséget.
2021. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!