Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a legjobb megoldás, ha...

Mi a legjobb megoldás, ha megtámadnak?

Figyelt kérdés
Ha nőként este a sötétben rám támadnak, mi a legjobb megoldás amit tehet az ember, mit célszerű csinálni? Hagyni hogy vigye amit akarjon? És ha meg akar erőszakolni védekezni minden áron?

2021. dec. 28. 20:30
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
Aplikáció hangriasztó taktikai toll sokkoló mind fos , hatastalan . Ravaszok odadobják A) gagyi üres pótbrifkót ócska telefonnal B) táskát ami eltereli a figyelmet és közben lefújják . Majd futás . Figyelni kell resen lenni , nem bambulni meg nézni a telót , pl ha gyatra emberek jelennek meg a buszon metron inkább gyorsan szallj le ugy azok ott ragadjanak . Ha fel kéne szállnod busztra de ott állnak akkor elkóvályogsz inkább késsél el ... Munkatarsak rokonok vigyék egymast haza ha lehet vagy csoportba menjenek .....
2021. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
0%
Vannak komoly combat kések amikkel lehet bökni vágni , ujjra húzható így nem ejted el . Bizonyos munkáknál pult stb zsebben van holmi meg a polc vagy pultban van . Önvédelem oktatás inkább mozgás , alig van értelmes .
2021. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
27%

Markolod a spray-t mint a farkat, de amúgy ha valaki nagyon akar akkor semmi xD Ne mászkáljál sötétben.


Képzeld el a szitut ahogy mész haza és markolászod a spray-t. Na most jön oldalról Igor és szemből Ricsi.

Igor személyleírás:

Ismérve: Vágás heg a szeme alatt.

-Agyontetovált

-130kg

-192 cm

Ricsi személyleírás:

-Egyik füle nincs is meg, másik meg salátás már.

-110 kg

-186 cm


Na és ők jönnek, te meg nyilván meg fogod tudni magad védeni a spray-al. Irreális.

Ha meg valami nyalóka jön, akkor kézzel is.

2021. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
72%
Aki a k*rvahangos fingást meg beszarást behugyozást mondja hatásos taktikának, az mi a frászt szívott?! De most komolyan, te egy űrkomp vagy a Szaturnuszról ugye? Hülye. 😅
2021. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
97%
#13as súgom halkan hogy a pepper spray vagy a CR testsúlytól és magasságtól független. És igen meg tudod védeni magad. Mindkettő kap a szemébe egy egy adagot és van időd és lehetőséged elmenkülni a helyszínről. A spray és a gázpisztoly sem halálsugár. Hanem onvedelmi eszköz tehát esélyt ad a menekülésre.
2021. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
97%
13 @ baromság , életében nem látott sem hasznàlt semmit . Spray 3 méterig beterít bárkit , nem véletenül medve kutya ellen is ez hatásos . Továbbá ne reklámozd a bunyót nőknek mert szintén értelmetlen .
2021. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
17%

15, én megnézném ahogy Igor ér Ricsi ellen megvédi magát egy nő a Spra-el xD

Hidd el hogy senki nem lesz akkora menő. Főleg 2 ember szemébe egyszerre.

Nem mellesleg jöhet hátulról, sarokból stb.


Legyünk már reálisak. És ha motorral jön és bukósisak van rajta? Akkor a szerinted a plexinek is fájni fog a Spray?:DD

2021. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
91%

Nekem minden jézönsztetem azt mondta, hogy szar a paprikasray, semmit nem ér. Azt mondták, hogy még a kiskutya sem érzi meg. Egyszer támadott meg egy agresszív pitbull, kapott az orrába egy fél tubust és sírva szaladt el. Úgyhogy szerintem jó. Nálam mindig van.


Persze, most majd jönnek a válaszok, hogy nem így nem úgy, mert a youtube-on sem az volt, de a valóságban működik.

2021. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Én megértem hogy egy kutya ellen jó a spray, de 2-3 ember ellen nem nagyon ér semmit. Főleg ha náluk is van fegyver, esetleg egy bukósisak, szemüveg, ahogy említettem.
2021. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
94%
#17es ne legyél már ekkora fsz. Igen képzeld meg tudja védeni magát. Tudod az nem tartósított hegyi levegő. Bukósisak... Persze fokozd még. Ha a nagyanyám csilingelt volna akkor én most villamos lennék. Ne írogass baromságokat.
2021. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!