Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ünnepek alatt mit tegyek,...

Ünnepek alatt mit tegyek, hogy ne érezzem jobban a szomorúságot és a magányt?

Figyelt kérdés

Nincsenek rokonaim, két éve párom sincs, barátaim sincsenek. Egyedül élek mélyszegénységbe.

Fáradt, kimerült vagyok. Vannak betegségeim, ami miatt a négy fal közt vagyok és ünnepek alatt is itt leszek. Alkoholt nem iszom és nem is ihatok a gyógyszereimre mielőtt valaki ezt tanácsolja.

Nagyon elkeseredett vagyok és reménytelennek érzem az életet, nem motivál semmi. Amióta nincs a párom nagyon depressziós is vagyok. Nem érzek semmi ünnepi hangulatot és értelmét se látom. Mit tegyek, hogy minimális ünnepi hangulatom legyen? Mit csináljak, hogy olyan legyen az ünnep, amire nem rossz visszaemlékezni?


2021. dec. 22. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Én ilyenkor veszek egy tálca borsodit.

Minden két óránként szisszentek egyet, majd pár óra múlva már azt is elfelejtem miért is iszok.

2021. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy ezzel egyedül.


Hány éves vagy?

2021. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Rakass be fogszabályzót akkor már nem a magányt fogod érezni hanem a fogaidat.


Viccet félretéve:


Ajánlom ezt a sorozatot.


A semmi közepén (angolul the middle)


Amikor depressziós voltam, ez segített át rajta.

2021. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Játsz egy közösségi online játékot.

A Dont starve togethernek van magyar discord szervere, és indíthatsz játékot másokkal.

2021. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kaja

Filmezés

2021. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Menj éjféli misere, vagy baratkozz, próbáld rendbe hozni az életed és fogadd el hogy neha az embernek vannak szar karácsonyaik. De lehet a következő majd jobb lesz.
2021. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Én ma vagyok 2. Napja együtt barátnőmmel. Az én legnagyobb gondom az, hogy nem merek kakálni. Pedig már nyomja. Hmm... én most pl örülnék az egyedüllétnek
2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

8, én ilyenkor a kezemet a lehúzón tartottam és amint jött a kaki, húztam is le a wct.


Egyszer amikor kirándultunk a barátommal meg a szüleivel és már alig vártam, hogy menjen végre fürdeni, hogy kakilhassak (nem egy helyen volt a wc meg a tusoló) és már a p.csába kívántam hogy mit szöszmötöl, menjen már a kádba :D

2021. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos én is pont ebben a helyzetbe vagyok... Csóró is vagyok, senkim nincs, párom se pedig nagyon szeretem még. Mindent megtudnék neki bocsáltani mert annyira szeretem :( de legalább az az egy kívánságom valóravált hogy ő legyen a legboldogabb a világon.


Szemezgetek a doboz altatómmal remélem lesz hozzá erőm :(

2021. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!