Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha van fedél a fejem fölött...

Ha van fedél a fejem fölött és van mit ennem akkor ne panaszkodjak?Ne keseredjek el?

Figyelt kérdés
Egy 6 négyzetméteres szobát bérlek,abban lakom.Van benne ágy,asztal,szék,szekrény.Mindennap van ennivaló az asztalon,főtt ételt is eszek egy héten háromszor.200 alatt keresek,de 100 fölött.Barátaim nincsenek,barátnőm nincs,családból csak anyámmal tartom a kapcsolatot.Nem rossz élet ez azért?Nincs okom a panaszra?Sok embernek még ennyi sincs?

2021. okt. 3. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Ha van hol laknunk és van munkánk akkor már nem panaszkodhatunk.
Az hogy dolgozunk és van hol laknunk van mit ennünk az még kevés.
Barátok,barátnő nélkül nem lehet teljes életet élni.
30 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hobbim is van kint ülni az utcán egy padon és nézem az embereket.Ez a hobbim.
2021. okt. 3. 23:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt mondja, annak épp ez a legnagyobb baja. De aki már elérte ezt a szintet, annak lehet más problémája az életben. Van egy csomó dolog, amitől nem élet az élet, sosem értettem, miért kell f*szméregetést csinálni a problémákból, aminek eredményeként csak az rinyálhat, akinek a legrosszabb
2021. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 de így amit leírtam ez nem egy olyan rossz élet szerinted?
2021. okt. 3. 23:36
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem szabad így hozzáállni hogy sok embernek ennyi sincs, akinek már ennyi sincs, az abba született, vagy megvolt az előzménye...

Törekedj a jóra, a jobbra ne elégedj meg ennyivel, szomorú hogy ilyen sorsok vannak a mocskos rohadt kormány miatt....

Európa közepén, nem beszélhetünk afrikai, moldáv nélkülözésről mert ezeken a helyeken már annak örülhetsz ha legálisan tudsz dolgozni, és nem bűnszervezet által teszel szert jövedelemre.

2021. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretek panaszkodni amikor van mit ennem mindennap és télen fűtött szobában alszom.Néha úgy érzem,hogy nekem nincs is rossz sorom.
2021. okt. 3. 23:41
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

A 4-essel értek egyet abban hogy ne érd be ennyivel, hajts tovább.

Abban nem, hogy a mostani rossz helyzet lenne, hiszen irodai melók 200 nettó alatt nincsenek, fizikai melók pl epitoiparban 200-300 nettó alatt nincs már segédmunka se.. Szóval aki akar többet keresni, az tud is.

A kormány csak javított ezen a helyzeten.


Visszatérve a fő problémára, én szerintem Te nem a pénzre gondoltál elsősorban. A pénz jó dolog, de mindig mindenki elégedetlen. Aki szobát bérel, albérletet akar, akinek albérlete van, saját lakást akar, akinek saját lakása van, az nagyobbat akar, akinek nagy lakása van az házat akar, akinek háza van, az úszómedencét akar, akinek úszómedencés van, az panorámásat akar stb stb

És ezzel nincs baj. Legyen csak pénzügyi cél, amiért érdemes hajtani.


A pénzen kívül viszont igenis kell társas kapcsolat. A legegyszerűbb módja ennek, hogy sportolj valamit, amit másokkal lehet csinálni. Ezer klubbot fogsz találni, ingyeneseket is.

Vagy, önkénteskedj. Én például 2 hetente 4 órát önkéntesként dolgozom. Nem fizet semmit, de valami hasznos dolgot csinálok, ráadásul jó emberekkel együtt.

2021. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, hogy nekem most örülnöm kéne,boldognak kéne lennem azzal amim van.
2021. okt. 3. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

A kettő nem zárja ki egymást. Légy boldog nyugodtan, elvégre van egy működőképes, önálló felnőtt életed.


De ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne ennél jobb életed. Tegyél a több boldogságért.

2021. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Alaposan belehúztál úgy látom.

Ez az 5 éves célkitűzés eredménye,vagy még lesz hova fejlődnöd?

Csajok tolonganak az ajtódban?

2021. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha elégedett lennél, nem írtad volna ki ezt a kérdést.
2021. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!