Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha van fedél a fejem fölött...

Ha van fedél a fejem fölött és van mit ennem akkor ne panaszkodjak?Ne keseredjek el?

Figyelt kérdés
Egy 6 négyzetméteres szobát bérlek,abban lakom.Van benne ágy,asztal,szék,szekrény.Mindennap van ennivaló az asztalon,főtt ételt is eszek egy héten háromszor.200 alatt keresek,de 100 fölött.Barátaim nincsenek,barátnőm nincs,családból csak anyámmal tartom a kapcsolatot.Nem rossz élet ez azért?Nincs okom a panaszra?Sok embernek még ennyi sincs?

2021. okt. 3. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy neked ez elég-e? Nekem elég lenne, bár nagyon hasonló vagyok.
2021. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy gazdag ismerősöm. Minden férje után lett egy lakása, válás után. Tényleg gazdag. Ha a téma úgy alakul nincs az a nincstelen, hajléktalan, éhező ember aki nála jobban tudna "rini". Az, hogy ki mennyire és mennyivel elégedett azt embere válogatja. Valaki a kevesebbel is boldog másnak semmi nem lenne elég. Barátaid legyenek, akkor minden jobb, egyszerűbb. Nem könnyű, én tudom, 16 éve új életet kezdtem egy városban ahol senkit nem ismertem. Kellett idő, hogy kialakulása egy ismeretségi kor. Neked is meg lesz. Kitartás!
2021. okt. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!