Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak úgy hogy egész...

Sokan vannak úgy hogy egész hétvégét otthon töltik és nem mennek, nem találkoznak senkivel?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, fiú vagy lány?


Én 24f vagyok és nagyon sokat vagyok itthon, bulizni meg ilyenek legutóbb 5 éve voltam.


2021. dec. 18. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

én is ilyen vagyok, pacsi mindenkinek

egyedül élek (a macskámmal) és szeretem a magányt, a csendet és hogy nem nyaggat senki amiatt, hogy miért nincs elmosogatva

barátaim nem is nagyon vannak bár nem is annyira igénylem, hogy mindig legyen körülöttem valaki

bulizni nem is szoktam menni mert nem vagyok az a fajta lány (inkább házibuli ha úgy van)

szinte minden hétvégén itthon vagyok a könyveim és a macskám társaságában, főzök valami finomat, csinálok kávét vagy teát és olvasok/netflixen nézek valamit/laptopon játszok valamit

bár azért néha jó lenne valakivel ezeket megosztani és itt nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok

nem is vagyok az a fajta akihez illik egy párkapcsolat és nehezen tudom elképzelni azt, hogy valaki úgy szeret engem és ja, de legalább itt a macskám

kicsit el is kanyarodtam a témától, bocsánat

24 vagyok egyébként

2021. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Idén már nem találkozok senkivel, minden év végém ilyen, pusztító a magány. 33F
2021. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Jelen :D

Csúsztam az egyetemen és az összes barátom lediplomázott, elköltözött, én meg itt maradtam egyedül a városban. Az egyetemen kívüli barátaim is máshol laknak, a családom szintén. Mivel mindegyikük tanul/dolgozik, ezért személyesen csak ritkán tudunk találkozni, valakit már lassan több mint egy éve nem is láttam. Az alattam lévő évfolyamot nem ismerem és az óráink szinte mind online voltak, úgyhogy ez így is maradt. Úgyhogy 90%-ban otthon ülök és egyedül vagyok, bejártam még arra az egy órámra (bár már nekem is vizsgaidőszak van) és elmegyek boltba, könyvtárba, kávézni stb., de ugye mindezt szintén egyedül. Az ünnepekre mondjuk hazamegyek majd a családomhoz, de az csak pár nap.

22/L

2021. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Igen en, utalok bulizni.
2021. dec. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Én ilyen vagyok..

Néha ha barátnőim ráérnek akkor találkozom velük de egyébként otthon ülök.

Ez így ősszel és télen még jó is de nyáron rossz, hogy nem megyek sehova hétvégén.


30/N

2021. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Én egyik hétvégén se megyek sehova. Ritka ha igen.

Egy barátnőm van, de ő sem szeret kimozdulni. Egyébként nagyon húzós időszak van a munkahelyemen. Örülök, ha két napot pihenhetek és nem látok senkit.

Nyáron viszont nagyon magányos voltam, mikor mindenki tele volt programmal.

27N

2021. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Munkán és bevásárláson kívül nem igazán mozdulok ki itthonról, kb két éve.

F, 50+

2021. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Covid os lezárás előtt nem voltam nagyon aktív, de otthon ülő sem. Nem tudom hány hónap otthon ülés után én nem birok ki egy napot se bezárva még egyszer. Nincs az az isten... Kirándulni folyton megyek. Nem találkozom senkivel. De otthon ülni na azt nem birok már. 2 órára minimum elmegyek minden nap...
2021. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen. Mert nincs döntési lehetőségem.


Egyedül töltöm a hétvégéket. Sőt... Minden napomat

2022. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!