Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak úgy hogy egész...

Sokan vannak úgy hogy egész hétvégét otthon töltik és nem mennek, nem találkoznak senkivel?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, fiú vagy lány?


Én 24f vagyok és nagyon sokat vagyok itthon, bulizni meg ilyenek legutóbb 5 éve voltam.


2021. dec. 18. 22:46
1 2
 1/19 Metionin ***** válasza:
92%
Persze, főleg miután végigdolgozzuk a hetet, örülünk, ha végre nyugodtan hobbizhatunk otthon meg takarítunk. Bár mi elég antiszociálisak vagyunk :D kirándulni mennénk, ha lenne mivel de azt is túrázni olyan helyre, ahol nincsenek emberek (én 31 nő párom 33 férfi).
2021. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem minden hetveget, de azert toltok igy hetvegeket. 28 vagyok, nő.
2021. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még hétköznap is így nyomom.
2021. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ne aggódj, én már pl:Karácsony-kor vagy bármien ünnepi napon is egyedül vagyok,körülbelül már két éve. Oly annyira meg szoktam az otthoni magány létet,hogy már az lenne kellemetlen ha bulizni mennék kb.
2021. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszak van. Szóval igen, már december 10 óta nem mozdulok ki sehova bolton és vizsgán kívül.
2021. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mostanában mindig találkoztam valakivel, de egyébként alapból sajnos nem :/
2021. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi nem igazán megyünk sehova, a férjem nagyon fáradt a heti meló után, én meg alapból nem vagyok valami mobilis, egészséges ember. De ha mennénk is, akkor kirándulni vagy ilyesmi, más emberekre egyáltalán nem vagyok kíváncsi. De persze 24 évesen még én sem ilyen voltam :D
2021. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Kb. az utóbbi 4 év során így telt minden hétvégém, bulizni sosem voltam, nem is akarok, barátaim nincsenek. Vagyis egy van, de Finnországba elég nehéz lenne "elugranom".

16/L

2021. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mi otthon bulizunk. :D
2021. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez én vagyok heló :D.

Minden hétvégén itthon vagyok, nagyon nehezen megyek el bátmerre is, ha megyek. Egy haverom szokott néha elhívni kajálni, de mindig úgy megyek el oda is hogy nincs kedvem.

24F

2021. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!