Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Ti is alig várjáto...

Magányosok! Ti is alig várjátok, hogy vége legyen a decembernek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész év ugyanolyan szürke. Nem vagyok jobban, vagy kevésbé magányos decemberben, vagy januárban.
2021. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
December jó a szünet miatt.
2021. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint egyes válaszoló. Egy hónap a sok közül. Bár én a fényeket, világítást a hangulatot bírom ami a decemberrel jár. Nem is a december végét várom ,inkább a kötelező legyetek boldogok ünnepi hangulat végét ami a decemberrel jön.
2021. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan olyan szar nap mint a legtöbb. Na jó néha azért találkozok haverokkal csinálunk ezt azt :d csak drága mulatság.
2021. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy december van vagy július.
2021. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Miért mi lesz December után? Januárban már nem leszel magányos?
2021. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem azért, amiért gondolod. Ez az egész karácsonyi, év végi hercehurca rengeteg plusz munka, energia, utánajárás, mindenki megőrül. Nekem az a legjobb, amikor normál menetrend szerint telnek a napok, hetek
2021. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A maga módján én szeretem a karácsonyt. Gyerekkoromból szép emlékeim vannak róla. Akkor még nem voltam magányos. Kicsit szomorkás, hogy többé már nem vagyok olyan vidám és könnyed, mint akkor. Úgy fogom fel, hogy akkor is meg kell becsülni a jót, ha már csak emlék. Sok embernek még ennyi sem adatik meg.
2021. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a decembert, akkor is ha futkozós a karácsony, de szünet /szabi van, a családommal lehetek. Magányos a barátok hiánya miatt vagyok, de az meg nem függ össze a hónappal 🤷‍♀️
2021. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az életem végét várom a legjobban.
2021. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!