Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félnek sokan a magányról?

Miért félnek sokan a magányról?

Figyelt kérdés

Én pl imádok egyedül lenni. Szex céljából van csak szükségem más emberekre, meg beszélgetés céljából.


De alapvetően úgy érzem jól magam, ha egy nap max. 4-5 órát vagyok emberek között, a többit egyedül tölthetem.


Ha a barátnőmmel vagyok zsinorban 2 napot, akkor utána legalább ennyi időre van szükségem nélküle is lenni.


Egyszerűen imádok önmagammal lenni, senki más nélkül. Más is van így ezzel?


F40+



2021. nov. 4. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

Én félek a magánytól, mert már most látszik, hogy egyedül (vagy macskákkal) fogok megöregedni.


21F

2021. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%
#3 imádom a magányt, elképzelni nem tudnám az életem nélküle, de nekem is van 1-1 pont ahol valami mintha feltörne hogy hmm szombat este van, én meg itt ülök egyedül míg más emberek szórakoznak... de akkor beugrik hogy 16 évesen milyen volt egy szombat esti "szórakozás", és inkább meh :D Én attól félek a legjobban, hogy most még oké élvezem így, de mi van ha egyszer csak megváltozok, és hirtelen szociális ember akarnék lenni, de már 40 vagy 50 éves vagyok és késő, hogy nézek majd szembe magammal?!
2021. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!