Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha rájöttem, hogy...

Mit tegyek, ha rájöttem, hogy menthetetlenül antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

"Mit tegyek"

Kezdetnek talán írhatnál valami bővebb infót is, hátha tudnánk tanácsot adni.

2021. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek használd helyesen a szavakat. Antiszociális az a pszichopata, te valószínűleg csak aszociális vagy.
2021. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Maldoror válasza:
54%
Maradj otthon!
2021. okt. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Van egy csomó előnye: mélyedj el egy területen, és légy benne profi, alkoss sikeres dolgot.
2021. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom asszociálisra gondolsz. Te tudod, hogy mit tegyél, ennyiből milyen választ vársz?
2021. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Semmiképp se sajnáld magad, mert az gyerekes és szánalmas. Ha már te legyártod magadnak a #lúzer kategóriát, akkor mégis mit vársz? Felmentés kell a felelősség alól?


Én is utálom az embereket, de ebből is ki lehet hozni egy csomó hasznot, pl. segít a tanulásban, az elmélyült munkában, és más magányigényes területeken.

2021. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# aha ezzel az a baj, hogy jó hogy tanulsz egyedül és abban segít de ha olyan munkád van, hogy pl eladó vagy meg vagy lőve vagy monjduk jogász, építész, szerelő, vay ilyesmi akkor mi van?
2021. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 de szar, hogy az embernek egy munkája lehet életében, és amit elsőre választott, annak muszáj véglegesnek maradnia
2021. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam azt mondtam, hogy egy kibąszott nagy fąszság amit írsz. Arról meg nem tehetek hogy utálod az embereket magąnyosan fogsz meghalni ennyi🤷🏼‍♂️
2021. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És megbocs tegyük fel a kérdező mit tudom én mindig is épületgépész akart lenni megcsinálta de inkább vált egy sz@r semmit fizető munkára csak azért mert utálja az embereket (tekintve, hogy a munkák 90%-a emberkkel való komunikációt igényel elég merész)
2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!