Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy lány életében mikor...

Egy lány életében mikor következik be az első szerelem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de engem még nem talált meg.
2021. szept. 2. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát magától nem is fog! Nem keres téged! A szerelem nem csak úgy automatikusan bekövetkezik biológiailag, hanem elébe kell menni.
2021. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Úristen, de buta kérdés.
2021. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

#2:

Az, de látod a piros x-et tudja nyomogatni.

2021. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha arra vársz, hogy egyszercsak becsönget a herceg a fehér lovon, hogy "csókolom, a Lujzáért jöttem, ugye hozzámjön?", akkor úgy fogsz járni mint egy közeli rokonom. 45 évesen még mindig otthon lakik és kvázi szerepcserében van, úgy kezeli az anyját, mintha az lenne a gyerek, ő meg a szülő. Borzalmas természete!
2021. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés, hogy te keresed e és hogyan keresed?
2021. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Egy lány életében akkor következik be az első szerelem, amikor kialakulnak a megfelelő hormonok, illetőleg agyi területek, amik a szerelem érzetét okozzák és persze kell hozzá valaki, akit szimpatikusnak találnak., !nem mindíg (talán)
2021. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!