Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így? 19/L

Más is van így? 19/L

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem albérletbe,imádom a lakást de viszont elég magányosnak érzem magam. Mindig is egyedül szerettem volna élni,most is még mindig úgy gondolom hogy így a legjobb,nem akarok gyerekeket,férjet..van egy pasim imádjuk egymást, ő is külön él. Ő elfogadott így is hogy én így szeretnék élni külön..de persze szokott jönni hozzám, itt aludni,meg én is nála.. De akor miért érzem úgy hogy ez mégsem jó így nekem? De viszont úgy sem lenne jó ha együtt laknánk és családunk lenne. De viszont az egyedül létet sem szeretem. Mit tegyek hogy ok legyen?!:(

2021. aug. 26. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy a pasid így is elfogadta veled a kapcsolatot, mert ennél kényelmesebb neki nem is lehetne! Átjön, amikor rájön a kangörcs a megdugni, aztán mindenki megy a dolgára.

Nem kell együtt élnie veled, nem kell elviselnie a rossz oldaladat, nem kell alkalmazkodnia hozzád!

Persze, eleinte még jó a szabadság, de bizonyos idő után az embernek kell, hogy valaki várjon rá otthon és ne egyedül pislogjon otthon Karácsonykor is...

Te is erre vágysz, csak nem hallod be magadnak! Próbáld ki a közös életet a pasiddal és még jól is alakulhat a dolog! Meg ugye lakva ismerni meg a másikat, ahogy fentebb is írták!

2021. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!