Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így? 19/L

Más is van így? 19/L

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem albérletbe,imádom a lakást de viszont elég magányosnak érzem magam. Mindig is egyedül szerettem volna élni,most is még mindig úgy gondolom hogy így a legjobb,nem akarok gyerekeket,férjet..van egy pasim imádjuk egymást, ő is külön él. Ő elfogadott így is hogy én így szeretnék élni külön..de persze szokott jönni hozzám, itt aludni,meg én is nála.. De akor miért érzem úgy hogy ez mégsem jó így nekem? De viszont úgy sem lenne jó ha együtt laknánk és családunk lenne. De viszont az egyedül létet sem szeretem. Mit tegyek hogy ok legyen?!:(

2021. aug. 26. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Niki te vagy az?
2021. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#Nem! Xd
2021. aug. 26. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
UGYAN EZ. Én is egyedül akarok lenni, de mikor egyedül vagyok BORZASZTÓ. Most én is egyedül élek pár éve és szörnyű. Hiányzik a társaság. Nem tudom. De én az emberi kapcsolatokkal is így vagyok. Akarom, de mikor van akkor meg már megijeszt és mégse. 21/F
2021. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Tán próbáljátok meg együtt, hátha mégis bejön. Mi okod van rá, hogy egyedül akarj élni, holott szemmel láthatólag ez nem esik jól neked?
2021. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

De, de, de... Kiabranditó, hogy mennyire nem tudsz fogalmazni.

Ja! És nincs olyan se, hogy - "de viszont" - vagy "de" vagy "viszont". Együtt nem helyes használni.

2021. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én egy évet éltem egyedül, mármint lakótársakkal, de ők tényleg csak lakótársak voltak, nem sokat beszélgettünk. Szörnyű év volt. Az elejét élveztem, de aztán. Év felére egészen bedepiztem.

Aztán utána évben odaköltözött a barátnőm, aki ma már a feleségem. Sokkal jobb lett.

2021. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Egy nagy igazság: Lakva ismered meg a másikat. Próbáljátok meg. Ha nem működik, hát Istenem... Max külön mentek megint.
2021. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Azt is lehet, hogy összeköltöztök, és mindenkinek lesz egy saját szobája, ahová el tud vonulni, ha egyedül akar lenni, de egy 3.meg a közös háló, ahol együtt alszotok:)
2021. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ne csak dugni járjatok össze a "pasiddal", akkor talán változik idővel a világszemléleted.
2021. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, vannak barátaid? Próbálj barátokat szerezni.

Ha vannak és ennek ellenére is így érzel, akkor mi lenne, ha megpróbálnátok a barátoddal egy lakásba élni? Nem muszáj egy szobában, aludhattok külön szobában, így mindkettőtöknek megmaradna a privát szférája.

2021. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!