Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyaralás utáni depresszióra...

Nyaralás utáni depresszióra tippek?

Figyelt kérdés

ma egy hete hogy hazaértem egyiptomból, 2 hetet töltöttem ott, immár 4. alkalommal.

egész nap arra gondolok mennyire jó volt 3 hete amikor mentem, meg úgy minden nap amióta hazajöttem, hogy mennyire vissza akarok menni.

motiválatlan vagyok, nem akarok kikelni az ágyból, nem érzem itthon a boldogságot.

nekem az az a hely, ahol igazán szabad és boldog tudtam lenni mindig is.

és most egy újabb évet kell várnom hogy mehessek, addig semmi sem okoz örömet.



2021. aug. 18. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Két lehetőség jutott most eszembe.

Az első, hogy ha teheted akkor minél hamarabb költözz oda, ha az tesz boldoggá, bár ez a kevésbé megoldható lehetőség.

Másik pedig az, hogy ne tölts ott két hetet, csak mondjuk egyet, és akkor talán kevésbé fogod érezni a hiányát.

2021. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Csendben írom az én kérdésemet:

Nyaralás helyetti és munkanélküliség miatti depresszióra tippek?

2021. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

gondolkoztam mar a kikoltozesen, kesobbiekben lehet majd lesz ra lehetosegem.

ez volt az elso 2 hetem kint, eddig mindig 1 hetet voltam, az nagyon keves volt, igy ki tudtam elvezni mindent a mostani alkalommal, igy is es 1 het utan is borzasztoan hianyzik

2021. aug. 18. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz azért egy nyaralást ne keverj össze egy kiköltözéssel. Kint is kellene dolgoznod, ott is lenne házimunka, jönne a mókuskerék. Teljesen más nyaralni. Szerintem ha van még szabid és egy kis kereted rá, menj el pár napra Magyarországon belül, itt a hosszú hétvége. Vagy esetleg pár nap Horvátország esetleg Szlovénia. Szerintem neked még mindig kikapcsolódásra van szükséged.
2021. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%

Gondolj arra, hogy itt nem Egyiptom a lényeg, hanem hogy kiszakadtál a hétköznapokból. Ott is ugyanilyen uncsi lenne, ha dolgozni kéne járni.

Próbáld meg az itthoni életedet színesebbé tenni magadnak.

2021. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik.


Én egy egyszerűbb, balatoni nyaralás után voltam így. Egyszerűen hiányzott a megváltozott környezet, hogy nem volt gondom egész nap, és adtam az élvezeteknek a pénzt nem sajnálva. Itthon meg ugye spórolok, házimunkát végzek, szóval ez rosszabb.

2021. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Amig nem mulik el, Google Maps meg egyeb eszkozok segitsegevel tervezz fiktiv nyaralasokat.
2021. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, itthon is rengeteg jó program és szép hely van, itthon is meg tudod találni a boldogságot, az csak egy hely.
2021. aug. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Merre voltál egyiptomban? Nem voltam, de nagyon érdekel mi van ott h 4x voltál ilyen sokáig ott. Mit lehet ott csinálni? Hátha nekem is jó lenne, nekem pont az a bajom, hogy külföldi nyaralásoknál egyik helyen sem éreztem azt amit te, inkább azt, hogy inkább legyen vége. köszi
2021. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hurghada a varos neve, nagyon szep a tenger is, sok szep halat lehet latni mindig a hotelek partjan is, kedves mindenki, tenyleg egesz nap csak mosolygok es ok is ram, kedveskednek ahogy csak tudnak, nagyon jo emberek.

nagyon meleg van, kb 45 fok, de megsem az a pusztito, hanem a jo erzessel eltolto, neha nagyon fuj a szel es igy teljesen turheto. egy teljesen mas atmoszfera az egesz, alig tudom leirni. megiscsak egyiptom, hatalmas tortenelmi multtal bir. egyszeruen minden nagyon szep. bar jol kell hotelt valasztanod, mert az alacsonyabb kategorias hoteleket nagyon megviselte a covid helyzet.

2021. aug. 20. 10:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!