Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van velem folyton ez?...

Miért van velem folyton ez? Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, jelenleg itth9n 1 pici babával, de alig van igaz barátom. Sőt aztm9ndom talán sosem volt. Én mindig mindent beleadok, és koppanok mindig. Sajnos eléggé gátlásos vagyok, bár próbálólok ellene küzdeni. Csomó mindent bánok az életemben, például abbahagytam anno a főiskolát. Szívesen elkezdenek ujra tanulni de későnek érzem. Ugy érzem nincsen kitartasom soha nem is volt semmiben. Mit tegyek hogy kicsit megerosodjek lelkileg
2021. aug. 3. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ezt tapasztaltad. :( Sajnos kevés olyan ember van, aki igazi jó barát tud lenni.


Átérzem, én 30 fölött jöttem rá, hogy az akkori barátaim egy kivételével mind nagyon gáz emberek, akik csak akkor kerestek, ha nekik kellett valami, az nem érdekelte őket, velem mi van. Mikor erre rájöttem, megszakítottam velük a kapcsolatot.


Azóta sikerült két olyan barátot szereznem, akik jó emberek, de tényleg nem könnyű. Gondolom, a kisbaba mellett meg még nehezebb, elviszi sok idődet, energiádat.

Azt tudom csak mondani, hogy ne add fel, ha te tudsz másnak jó barátja lenni, akkor előbb-utóbb találsz majd jó barátot. ;)

Főleg ha a baba nagyobb lesz, és több időd szabadul fel. Addig át kell vészelni ezt az időszakot, és arra gondolni, hogy nem lesz mindig ilyen rossz. Kitartást és sok erőt kívánok.

2021. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2021. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha beszélgetni van neked írj nyugodtan pm-et :)
2021. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!