Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 26 évesen egy barátom sincs....

26 évesen egy barátom sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok. Egy barátom sincs, mindenki kerül, és nem jövök rá az okára.

Már egészen kicsiként megjelent ez a probléma. Általános iskolában oda mentem a lányokhoz, és nem fogadtak be. Csomót piszkáltak, hogy miért ilyen a hajam, stb.

Gimiben én voltam a csendes stréber, de ott még úgy ahogy voltak barátaim.

Egyetemen is volt egy-kettő, de többnyire ez mindig egyoldalú. Tehát én hallgatom a panaszokat, ők meg engem nem hallgatnak meg, ha programra hívom őket nem jönnek. Rengeteg helyen próbálkoztam barátkozni, különböző emberekkel.

Engem a drogos/züllött alakok találnak amúgy meg, legfőbbképp pasik terén.

A párkapcsolataim is úgy alakultak, hogy kihasználtak, ha meg a sarkamra álltam, nem kerestek. Ugyanez a barátoknál. Ha nem hagyom magam, nem keres senki.

Járok pszichológushoz is, és volt TÖBB EMBER, akit megkérdeztem, hogy ŐSZINTÉN mondják meg, mi lehet a baj, hogy tudjak változtatni, de azt mondták semmi baj velem és nagyon bírnak.


Szüleimnek sincs lövése, mi lehet a baj.

Egyszerűen nem tudom, mit tehetnék még. A pszichológusom egy középkorú pasi, és folyton tág szemekkel hallgat, mikor mondom, hogy nincs barátom meg pasi sincs még csak a láthatáron sem.


Volt valaki így? Létezik, hogy szimplán csak kiskorom óta taszítom az embereket?


2021. júl. 7. 17:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem igazán vannak barátaim, csajozás se nagyon megy, kezdek beletörődni.

Az én pszichológusom se nagyon tud már mit mondani.


Macskás bácsi leszek.


21F

2021. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!