Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évesen még nem volt barátom...

20 évesen még nem volt barátom ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés

20 éves vahyok és még nem volt baratom/kapcsolatom

Nem is jarok olyan helyekre ahol tudnék ismerkedni.



2021. máj. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 19 évesen volt először barátnőm,az is úgy hogy nem is akartam csak rám tapadt a csaj. Egyébként ismerek olyan lányt aki 23 évesen volt együtt valakivel (történetesen velem) :D...nem volt ciki részemről,ő annak gondolta.
2021. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem gáz 😊😅 régi osztálytársaim között is van ilyen, pedig nem csúnya a lány, csak nem találta még meg az igazit.

Egyetemista vagy?

20F

2021. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Szerintem a 20 is még nagyon fiatal. Persze vannak olyanok, akik pl. már 13 évesen kapcsolatban vannak (ami szerintem még nagyon korai), de ez nem azt jelenti, hogy akinek csak később van kapcsolata, az gáz. Szerintem vannak alapból olyanok, akiket tinikorban annyira még nem izgat ez az egész, nem érzik szükségét egy kapcsolatban vagy szimplán nem annyira jár olyan helyekre, ahol tudna ismerkedni, és emiatt kitolódik pár évvel ez nekik, de ez szerintem nem ciki.
2021. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Elírtam, szóval *nem érzik szükségét egy kapcsolatnak...
2021. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Az sem gáz ha 30-40 évesen lesz.


Ez csak valami idióta trend, hogy x év elérésével minimum 1 párkapcsolatnak lennie kell, különben gáz vagy. Ne vedd figyelembe.

2021. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 évesen találtam rá az első barátnőre. Tök gáznak gondoltam.

Azóta rájöttem simán várhattam volna még, nem feltétlen marad ki az ember valami hú de jóból. Illetve max csak részben, de másrészben meg leeht jobb is kimaradni, ha szar a kapcsolat.

Majd jön amikor jönnie kell.

2021. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha anyám is talált magának párt, akkor ne aggódjál.
2021. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Navajonkivagyok ***** válasza:
100%
Nyugi, pont ezért leszel kapós. Nem kevesen vannak olyan gondolkodással mint én. A fél karomat odaadnám egy olyan lányért, akinek nem kell idegeskednem a múltján.
2021. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!