Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 14 - 15 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 14 - 15 évesen ciki, hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés

Először is köszönöm, ha valaki karácsonykor időt szán arra, hogy elolvassa és válaszoljon. Úgy érzem már ki kell ezt írjam magamból.

8. - os lány vagyok. Az osztálytársaim, ismerőseim 80 % - nak van barátja. Nekem nincs és van olyan "barátnőm" aki e miatt fordult el tőlem... De nekik is úgy van barátjuk, hogy az első jöttment aki rájuk ír annak felajánlaják magukat. Cigi, fű, alkohol... Mindenbe bele mennek egy fiúért. Így nekem is lehetne, nekem is írogatnak, hogy "Szia tetszel, szexi vagy, b... nálak." De én nem foglalkozok ezzel természetesen. Van olyan fiú akivel el tudok beszélgetni, de ő nem olyan fajta, hogy letámad egyből. Egyszerűen nem tudom, hogy kezelem a helyzetet. Nem vagyok csúnya lány, elégedett vagyok a külsőmmel, de tényleg annyira kellemetlen, a barátnőim nem is foglalkoznak velem emiatt, ők a pasijaikkal töltik az időt, az anyukák pedig sokszor azt hiszik velem vannak. Látom vannak hasonló kérdések, szörnyű, hogy itt tartunk. :( lehet én vagyok a régimódi, mindig azt mondják, hogy túl szigorúan neveltek,de én nem hiszem. Van más is ilyen helyzetben?



2017. dec. 25. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! És ne akarj ribizli lenni, mint ők.
2017. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A te helyzeted nem az.

Én hasonló helyzetben vagyok,17 éves vagyok és fiú.

Én annak érzem sajátom,mert rengeteg lánynál próbálkoztam de egy sem tartott egy picit sem vonzónak.

Ha egy lánynak sokáig nincs azt értékelik és később még értékesebb lesz.

Próbálj meg más körökben mozogni,te még megteheted hogy ne csak ez legyen a téma.

Kellemes ünnepeket.

2017. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

2-es vagyok, azt még elfelejtettem, hogy meleg vagyok :/

Imádom a fa*kakat és ez az én gondom :'(

2017. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, az én helyzetem az, hogy vannak fiúk (általában idősebbek) akik vonzónak tartanak. Idősebbnek is nézek ki sokkal, pedig nem sminkelem magam. De úgy érzem nem állok készen kapcsolatra. Nekem is tetszik fiú, 18 éves. De úgysem tudnék még olyan kapcsolatban élni amire ő vágyik. Amúgy normális, komoly. De a "barátnőim" esete más, rájuk ír valami kis piás, balhés gyerek valami hülye szöveggel és ők már szerelmesek. Konkrétan a szemembe mondták, hogy ez szégyen, hogy én így élek. Nem tudtam se köpni, se nyelni. És azt mondják, ne higyjem magamat szépnek, mert ha az lennék lenne barátom. Nagyon idegesítő helyzet, de igyekszem kezelni.

Kellemes ünnepeket!

2017. dec. 25. 17:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen felfogású lány lenne, mint te.
2017. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mégis engem néznek hülyének :/
2017. dec. 25. 17:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6: Néhány ember néz hülyének, azok is csak felszínes pitsák,már bocs.

Az emberek nagy része veled ért egyet,nyugi.

2017. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy van aki egyet ért :)
2017. dec. 25. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném ezeket a barátaimnak... 14/L
2017. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz velük,ne legyél olyan mint ők.
2017. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!