Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lendüljek túl rajta,...

Hogy lendüljek túl rajta, hogy egy jó ideig nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy jó ideig nem lehet barátnőm.


Az okok pedig a következőek:


-Elhízott vagyok, túlsúlyos, így gyakorlatilag utálom magamat - dolgozom már rajta, de 1 év kb. mire leadom ezt a testsúlyt, egészségesen, kényelmesen.


-8 általános iskolám van csak - estin csinálom az érettségit, és csak 2023-ban fog az érettségi vizsgára sor kerülni, utána egyetemre mennék vagy valamilyen OKJ-ra... az esti suli mellett dolgozom, bár nem keresek sokat.

Én amikor ismerkedem egy lánnyal nem fogom neki azt mondani, hogy nekem csak "8 általános iskolám van", inkább akkor nem ismerkedem.


Igazából ezek a fő problémák, amik visszatartanak az ismerkedésben, de leginkább az első, hogy nem szeretem magamat, de dolgozom rajta ahogy említettem. Viszont ezek nem mennek az egyik napról a másik napra, ezekhez idő kell.

És egyszerűen sokszor a sírás kerülget, hogy én még csak itt tartok, más meg már hol tart... De ha lenne most egy barátnőm, akkor sem lenne jó, hiszen én nem tartom magam elég jónak hozzá.


Hogy lehetne kibírni durván 2 évet barátnő keresése nélkül? (bár úgy eddig sem igazán kerestem, de ha volt olyan lány, akkor azzal próbáltam ismerkedni, de most azt sem szeretném inkább). Mivel tudnám lefoglalni magamat, mivel lehetne helyetesíteni? Egy macskával, kutyával?


27 éves vagyok már!


2021. júl. 3. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#1 A kövérség azért nem kifogás. Kövéren nem találsz barátnőt "sajnos".

Kérdező, átérzem, én sem ismerkedhetek most egy jó darabig, ugyanúgy a kövérség és a vesekövesség (DJ katéterrel nem lehet szexelni de mondjuk a kövérség miatt amúgy sem tudnék, na meg a totál szűzség is ciki 21 évesen).

Sajnos amilyen kilátásaim vannak, kb ott tartok, hogy nekem sosem lesz senkim, mert a kövérségem ellen nincs akaraterőm tenni. Nehéz elfogadni, de van, ami nem kívánságműsor. Akaraterőm nem lesz a lefogyásra, így hát el kell fogadni, hogy fatcel vagyok és amíg ez nem változik, addig nem lesz barátnőm. Tekint erre úgy, mint a vezetés. Amíg nincs jogosítvány, nem vezethetsz autót. Vannak játékszabályok, amik miatt élünk, ezekhez KELL alkalmakodni ha tetszik ha nem.

2021. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11


Szerintem a kövérség ellen nem nehéz tenni, csak az elején egy kicsit nehéz elkezdeni. Nekem sikereim vannak már, de sok idő és türelem, de nem nehéz, csak csinálni kell a gyakorlatokat, be kell tartani az étrendet, és ennyi. Például én már alapból is untam az édességet, így nem volt nehéz elhagyni...

2021. júl. 3. 20:04
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Nyilván nem nehéz tenni ellene, csak sok idő. Nagyon. Én meg türelmetlen vagyok. Én vagyok az az ember, akinek ha azt mondod, hogy ma 1000 ft vagy 1 hát múlva 5000 ft, akkor a mát választom, annyira türelmetlen vagyok. Én most akarom a dolgokat, haptákba. Sajnos ez nem így működik, ezért nincs mit tennem, bele kell törődni a következményekbe. Én meg pont édesszájú vagyok, de nagyon. Ha tehetném, csak azt ennék.
2021. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13


Én is sokáig türelmetlen voltam, pont azért nem csináltam semmit, csak ültem a seggemen, mert sok idő lett volna, sokáig hanyagoltam.


Aztán visszagondoltam arra, hogyha már 2 éve neki álltam volna, akkor ma már normálisan néznék ki. És egyszerűen ma már nem érdekel, hogy mennyi időbe telik, de nem szeretnék beleesni megint ebbe a hibába.

2021. júl. 3. 20:12
 15/18 anonim ***** válasza:
175 cm hez a 90kg nem kövér, csak túlsúlyos 77-78 kg ra bőven elég lemenni az optimális, kis odafigyeléssel azt eléred max 5-6 hónap alatt. A nőket nem érdekli az iskolád. a nőket legjobban a pénz vonzza akkor lehetsz kövér öreg csúnya, ha pénzed van a nők 80% a tied ennyi.
2021. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Törődj bele, hogy ilyen lúzer hozzá állással sosem lesz csajod!

Jobb ha màr most hozzászoktatod magad tündérkém.

2021. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nézd, én nemsokára lediplomázom, nem vagyok már elhízva sem, viszont továbbra sem kellek senkinek.


A sikeres ismerkedés nem (csak) ezektől függ.


21F

2021. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező te én vagy?

Lehetünk barátok?

Most töltöm be a 29-iket.

Én is dagadt vagyok (120kg 188cm-re)

Az iskolázotságom kicsivel jobb, 1 év múlva fogom befejezni az egyetemet (én is későn érő típus vagyok)

2021. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!