Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lendüljek túl rajta,...

Hogy lendüljek túl rajta, hogy egy jó ideig nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy jó ideig nem lehet barátnőm.


Az okok pedig a következőek:


-Elhízott vagyok, túlsúlyos, így gyakorlatilag utálom magamat - dolgozom már rajta, de 1 év kb. mire leadom ezt a testsúlyt, egészségesen, kényelmesen.


-8 általános iskolám van csak - estin csinálom az érettségit, és csak 2023-ban fog az érettségi vizsgára sor kerülni, utána egyetemre mennék vagy valamilyen OKJ-ra... az esti suli mellett dolgozom, bár nem keresek sokat.

Én amikor ismerkedem egy lánnyal nem fogom neki azt mondani, hogy nekem csak "8 általános iskolám van", inkább akkor nem ismerkedem.


Igazából ezek a fő problémák, amik visszatartanak az ismerkedésben, de leginkább az első, hogy nem szeretem magamat, de dolgozom rajta ahogy említettem. Viszont ezek nem mennek az egyik napról a másik napra, ezekhez idő kell.

És egyszerűen sokszor a sírás kerülget, hogy én még csak itt tartok, más meg már hol tart... De ha lenne most egy barátnőm, akkor sem lenne jó, hiszen én nem tartom magam elég jónak hozzá.


Hogy lehetne kibírni durván 2 évet barátnő keresése nélkül? (bár úgy eddig sem igazán kerestem, de ha volt olyan lány, akkor azzal próbáltam ismerkedni, de most azt sem szeretném inkább). Mivel tudnám lefoglalni magamat, mivel lehetne helyetesíteni? Egy macskával, kutyával?


27 éves vagyok már!


2021. júl. 3. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
mind a kettő csak egy nagy kifogás
2021. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

25 vagyok, 14 eves voltam amikor letettem a csajozasrol.


Meg boven birom.

2021. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1:


Miért lenne kifogás?


#2:


ok

2021. júl. 3. 19:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A 8 általánosra elég ha annyit mondasz, hogy folyamatban van az érettségi. Amugy egyik csajt se erdekli szerintem :)



A kövérség, hát attol fugg hogy mennyire vagy kover, de sok lanynak pl a mackosabb fiuk jonnek be (de ehhez tudnj kene h hany kilo es hany centi vagy )

2021. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elég kövér vagyok.


175 cm magas és 90 kg


A célom 70 kg

2021. júl. 3. 19:11
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

#3 hogy sajnáltasd magad, hogy ne kelljen megerőltetni magad, hogy ne kelljen szembenézni önmagaddal, stb.. napestig sorolhatóak az okok.


viszont az általad felhozott 2 dolognak semmi köze ahhoz hogy van e bnőd vagy sem. Ahhoz meg végképp nincs, hogy emiatt kellene lemondani az ismerkedésről.

2021. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Viszont lássuk be, hogy ezekkel a paraméterekkel az ismerkedési sikerem kb. 10%


Ha lefogynék, normálisan néznék ki, már 50% lenne.

Ha le is érettségiznék, legalább 70%...

2021. júl. 3. 19:27
 8/18 A kérdező kommentje:

Ha lediplomáznék, akkor 80%


Ha lenne lakásom és saját autóm, akkor 90%


Ha gazdag lennék és lenne több milliárdom, akkor 99%

2021. júl. 3. 19:28
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Az iskolai végzettség nem ad hozzá semmit az "ismerkedési sikerhez", jelentsen ez bármit is...
2021. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha elkezdenél már most ismerkedni, az a céljaid elérésében is jobban motiválna. Ha valóban azt gondolod hogy 1-2 éven belül minden rendben lesz, akkor a hozzáállásodat is igazítsd ehhez.
2021. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!