Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az a pont, amikor az...

Mi lehet az a pont, amikor az ember megtudja végül tenni?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni, nem érdekel már semmi, évekkel ezelőtt eldobtam a páromat magamtól, mert már akkor is a depresszióm győzött és azóta méginkább lejtmenetben vagyok, nem akarok segítséget kérni, rengeteg problémám van, anyagi, egészségügyi stb. ezeken nem fog pszichológus segíteni és nem is akarom, csak be akarom fejezni, minden nap úgy kelek fel, hogy ma megteszem és mégis minden másnap felkelek újra, pedig már azt is tudom hogy tenném, és biztos, fájdalommentes, mégsem sikerül. Nem rég kiugrott egy közeli lakásból egy férfi, vajon hogy lehet idáig eljutni? Már megbomlik az elméje vagy tiszta lehet közben még a feje?

2021. máj. 21. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2021. máj. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
88%
Írj privátban! Megprobalok segíteni
2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy azóta?
2022. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!