Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az a pont, amikor az...

Mi lehet az a pont, amikor az ember megtudja végül tenni?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni, nem érdekel már semmi, évekkel ezelőtt eldobtam a páromat magamtól, mert már akkor is a depresszióm győzött és azóta méginkább lejtmenetben vagyok, nem akarok segítséget kérni, rengeteg problémám van, anyagi, egészségügyi stb. ezeken nem fog pszichológus segíteni és nem is akarom, csak be akarom fejezni, minden nap úgy kelek fel, hogy ma megteszem és mégis minden másnap felkelek újra, pedig már azt is tudom hogy tenném, és biztos, fájdalommentes, mégsem sikerül. Nem rég kiugrott egy közeli lakásból egy férfi, vajon hogy lehet idáig eljutni? Már megbomlik az elméje vagy tiszta lehet közben még a feje?

2021. máj. 21. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki tiszta fejjel ugrik ki. Az a durvább eset szerintem.
2021. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Mert tul erös benned az életösztön.

És igazából élni szeretnél legbelül,csak ezt a boldogtalan élethelyzetet nem birod elviselni.

Próbáld meg nem feladni!

Ne hagyd cserben magad!

2021. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Erős benned az életösztön és lehet nem próbáltál még minden lehetőséget. Ezért sem sikerül amit kitaláltál. Szerintem tovább kell próbálkoznod keresned!

Valami még biztos hogy van ,csak meg kell találnod!

2021. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Meditálj, ismerd meg önmagad, találj megoldást a problémáidra. Én 10 évvel ezelőtt akartam megdögleni depresszió miatt és még mindig itt vagyok és jobban vagyok mint 10 éve, nem segített senki, magamon segítettem
2021. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Még most is benne vagy ?
2021. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5: miben?
2021. máj. 22. 18:05
 7/23 anonim ***** válasza:
Depresszió
2021. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
mert szerinted ez elillan? :D talán alsós általános sikolás koromban nem voltam depressziós, de csak lehet azért mert levésbé emlékszek arra az időszakra, szóval több, mint 20 éve nem múlt el, nem is fog.
2021. máj. 22. 18:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Lol, de egy nap alatt kigyógyult:D
2021. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kevésbé emlékszem*
2021. máj. 22. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!