Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az a pont, amikor az...

Mi lehet az a pont, amikor az ember megtudja végül tenni?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni, nem érdekel már semmi, évekkel ezelőtt eldobtam a páromat magamtól, mert már akkor is a depresszióm győzött és azóta méginkább lejtmenetben vagyok, nem akarok segítséget kérni, rengeteg problémám van, anyagi, egészségügyi stb. ezeken nem fog pszichológus segíteni és nem is akarom, csak be akarom fejezni, minden nap úgy kelek fel, hogy ma megteszem és mégis minden másnap felkelek újra, pedig már azt is tudom hogy tenném, és biztos, fájdalommentes, mégsem sikerül. Nem rég kiugrott egy közeli lakásból egy férfi, vajon hogy lehet idáig eljutni? Már megbomlik az elméje vagy tiszta lehet közben még a feje?

2021. máj. 21. 18:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A párod tudta, hogy depis vagy? Meddig voltatok együtt? Ő nem probált segiteni?
2021. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Eleinte sejtette, a végén megmondtam neki, de én küldtem el őt, mert nem akartam tönkre tenni.
2021. máj. 22. 18:29
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
De irtad, hogy azóta még jobban lejtmenetben vagy, ami amugy érthető, mert addig legalább volt valaki melletted. Nincs esély rá, hogy esetleg a srác ujra melletted legyen, ha nem is "hivatalosan"? Hogy ne maradj teljesen egyedül?
2021. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
lány* egyszer hülye fejjel rá írtam, nem is tudom mit vártam, akkor már letiltott mert már volt valakije, valószínűleg haragszik is, én nem hiszem hogy eltudom őt felejteni, nem tudok tovább lépni, ahhoz túl beteg vagyok. De sehova nem vezetett volna, ha rá megy az élete, had legyen boldog normális emberrel, lehessen gyereke stb.
2021. máj. 22. 18:36
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Én is bármikor megtenném, nem is igazán tudom hogy mire várok még, egy darab szart se ér az életem. 23/F
2021. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Keress benne értelmet

23 evesen még fiatal vagy meghalni

Ha 50 evesen is szar az egesz az más

2021. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen se lesz jobb, se soha, tudom.
2021. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És miért nem? Mi a baj?
2021. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Sajnálom hogy te is így vagy, én is ugyanebben a helyzetben vagyok, évről évre csak rosszabb az életem, most vagyok azon a ponton hogy ennél lejjebb már tényleg csak a hajléktalanság van, dühít hogy nincs bátorságom megtenni.
2021. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti mióta szenvedtek?
2021. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!