Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy élitek meg a magányt?

Hogy élitek meg a magányt?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatalemberként reggelente megmozdulni sincs kedvem. Iszonyú sovány is vagyok, állandóan mondják, hogy hízzak, eddzek, de annak ellenére, hogy érzem, hogy éhes vagyok, enni sincs kedvem. Ti hogy vagytok?

2021. máj. 20. 10:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ez nem ilyen egyszerű. Ezt csak az tudhatja aki benne van ebben a helyzetben.
2021. máj. 20. 17:21
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Az evéssel ugyanígy vagyok én is, még ha éhes is vagyok, akkor sem kell az étel sokszor. Én már kezdek beletörődni a magányba, nehéz lenne a 'sorsomon' változtatni.
2021. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen ez a legrosszabb, mikor már csak akkor eszel, amikor tényleg korog a gyomrod az éhségtől...
2021. máj. 22. 17:51
 14/15 anonim válasza:
100%

Baromira nehezen. És rendszeresen járok pszichiáterhez, antidepresszánst, nyugtatót is szedek. Az adagolás elért egy olyan szintet aminél feljebb már nem szeretnék menni, annak ellenére hogy piszok nehezen viselem a magányt és a depressziót. Szóval a gyógyszer sem minden.

Annak már örülhetsz hogy van aki megszól, ahogyan kinézel. Nekem még ilyen ember sincs az életemben. Pedig rohadtul elhanyagoltam magam a vírusos időszak alatt, 30kg híztam, sose voltam ilyen kövér.


Szerintem mindenképpen érdemes lenne orvoshoz fordulnod, legalább egy ingyenes TB által is fizetett pszichiáterhez. Félre ne érts nem vagyok orvos, meg gyógyszer párti, csak tudom mit művel az emberrel a magány. És lehet hogy depressziós vagy. Legalábbis ez a reggelente alig bírok megmozdulni, meg étvágytalanság arra is utalhat. Nekem volt olyan korszakom, hogy még a fogamat sem mostam meg, annyi erőm sem volt.

2021. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

RÖviden?


Sz.rul.


21F

2021. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!