Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért szeretem én ennyire a...

Miért szeretem én ennyire a magányt, ez kóros?

Figyelt kérdés

42 éves vagyok és egyszer volt életemben egy 2 éves kapcsolat, 28 évesen, akkor is heti egyszer találkoztunk csak..

Most egyedül élek, de nagyon nem bírnám ki ha egy nő be jönne az életemben, egyszerűen rosszul vagyok ha arra gondolok hogy együtt kellene élnem egy nővel....

Lett volna alkalmam sok nőre, sok akart volna engem de elég gyorsan leráztam őket..

Ami elég és jó, hogy barátokkal havi párszor találkozom és testvéremmel, szüleimmel tartom a kapcsolatot


2021. ápr. 27. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha az ember szingli.A munkád biztos kárpótol mindenért. ;)
2021. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És férfival élnél együtt? 😘😘🥰
2021. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor most konkrétan mi a probléma? Vagy mi a kérdés? Hogy "normális" e? Ha neked az, akkor nem mindegy, más mit gondol?
2021. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, engem kiráz a hideg a gondolattól, de ha neked bejön, akkor nem számít én mit gondolok.
2021. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
férfival sem.......
2021. ápr. 27. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek egyformán élnie az életét :)

Én nő vagyok ugyan, de azt gondolom, hogy nem csak egy nő tehet boldoggá egy férfit, szóval nem hiszem, hogy baj van veled.

2021. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ugyanilyen vagyok, csak nőben.
2021. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De a ritka találkáktól is tartanál? Vagy csak attól, hogy a másik majd egyre többször szeretne látni, aztán végül összeköltözne? Azt megértem, hogy azt nem szeretnéd, ezzel sokan vannak így.
2021. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megszoktad mar az egyedul létet
2021. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!