Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy élitek meg a magányt?

Hogy élitek meg a magányt?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatalemberként reggelente megmozdulni sincs kedvem. Iszonyú sovány is vagyok, állandóan mondják, hogy hízzak, eddzek, de annak ellenére, hogy érzem, hogy éhes vagyok, enni sincs kedvem. Ti hogy vagytok?

2021. máj. 20. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Szeretek magányosan élni
Nehezen élem meg a magányt
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Aki maganyos, az nagy esellyel nem erzi jol magat az eletben.


Tegyuk fel szeret egyedul lenni. Ebben a vilagban sajnos nincs olyan aktivitas amit teljesen emberek nelkul lehet uzni. Se hobbi, se semmi. Plane munka.


Aki meg nem szeret egyedul lenni de "belekenyszerul" barmilyen okbol, az meg nyilvanvalo, hogy miert nem erzi jol magat.


A mai vilagban a magany szerintem egy hatalmas hatrany, meg ha valaki elonykent fogja fel is.

2021. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Iszonyú rossz, szinte semmihez nincs kedvem, még a fodrászhoz menni, új ruhákat venni sem.
2021. máj. 20. 10:52
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Évek óta egyedüln élek külföldön. 5 éve pontosan, a munkába egyedül vagyok, nincs kollega.

Nem vagyok magányos, szeretek így élni

2021. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

"szinte semmihez nincs kedvem, még a fodrászhoz menni, új ruhákat venni sem."

Ha nő vagy, akkot tényleg nagy a baj. Ha férfi, akkor nem akkora gond :)

2021. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Látszik még arra is lusta voltál, hogy elolvasd a kérdést.
2021. máj. 20. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Elolvastam, azért volt furcsa. Férfiak általában nem ezzel példálóznak, ha bajuk van. Én pl. egészséges, heteró férfi vagyok, nem vagyok magányos sem, de utálok fodrászhoz járni és ruhákat venni.
2021. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod, ezeket a magánytól érzed?
2021. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami hobby kell, de az fanatikus szinten. Sport, modellezés, pc, írás, olvasás, állatok, stb. Széles a paletta.
2021. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 13:34


Kinek van kedve akármilyen hobbihoz, ha lelkileg úgysem elégül ki az ember...

2021. máj. 20. 16:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor jó, ha új dolgokba kezdünk, hiszen ennek révén felfedezünk, önismeretre teszünk szert, tanulunk, ha olyan hobbit választasz, ami emberekkel kapcsolatos is lehet, pl sport, túrázás stb., akkor ott a magányodon is lehet dolgozni.
2021. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!