Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túlzottan egyedül érzem maga...

Túlzottan egyedül érzem maga és ez már kezd nagyon le épiteni. Hogyan vehetnék véget ennek ? (Bővebb kifejtés lentebb))

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben rengeteget csalódtam az emberekben.

A barátnőmet is félre ismertem és ez véget egy csúnya szakitásban volt részem amiből nagyon nehezen is de kezdek kijönni.

A barátaim hanyagoltak! Amit én adtam kedveséget jó indulatot és egyéb sziveséget na annak a felét sem kaptam vissza soha senkitől !

Becsaptak,kihasználtak és nagyjából ezek végett nincs barátom sem közöségi életem. Még a csajózástól is elment a kedvem és teljesen magamba fásultam igy egyedül magányosan. Mivel nagyon lehetőségem sincs új barátokra vagy akkármilyen kapcsolatokra szert tennem (kisebb faluban élek) sajnos nagyon kezdek be fásulni. Még a munkám sem engedné hisz válalkozó vagyok. Egyedül élek és sosem fogok párt vagy barátokat találni ???


2021. márc. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akarsz találsz, viszont én pont ezek az okok miatt nem is keresek amit leírtál, lehet találni egyébként barátokat,barátnőt is persze csak ha keresed is a társaságukat...de leírtad nincs is kedved hozzá.


Ez egy ördögi kör nagyon nehéz belőle kijönni, én is csak próbálkozok.

2021. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után előfordul, hogy eltávolodnak a barátok, ha nagyon rápörögsz az exedre és másról sem tudsz beszélni. Vagy más trauma miatt, akár. Tudom, hogy bajban ismerszik meg a jó barát - de van az a szint, ahol már inkább szakmai segítségre van szükség, mert nem lehet ezzel leterhelni másokat. Hasonló tapasztalatom volt sajnos.

Ahol most vagy, az tényleg ördögi kör, amiből nehéz kijönni egyedül.


Vidéken egyébként is nehéz ismerkedni-barátkozni, pláne most. :/ (Szintén vidéken elszigetelt vállalkozó vagyok.) A vállalkozó lét viszont nem feltétlenül zár be - nyilván munkatársaid nincsenek, ha nem veszel fel valakit, de te osztod be az időd, és az ügyfélkommunikáció-üzleti kapcsolatok is tudnak közösségi élményeket adni.

2021. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék találni hiszen azt érzem hogy magamba fordultam. Szó szerint be fásultam és ez igy elég kelemetlen számomra.

Állandóan egyedül vagyok. Barátnőm sincs de a nagyobb probléma hogy ha össze is jönne már nem tudnám hogyan kezelni és ugy érzem unalmasnak tartana .

2021. márc. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!