Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van ennek ?

Aesma Daeva kérdése:

Mi értelme van ennek ?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor felkeltem a lekváros kenyeret enni akkor reggel 7 óra volt aztán viszafeküdem aludni de megint korgott a hasam és képtelen voltam bemenni a boltba bevásárolni mert nincs othon kaja hogy is van ez meg az a másik hogy ha ott vagy nem vagy othol de ha otthon van akkor még nem vagy ott szóval ha jössz akkor ott leszel ahová indulsz nem ahová nem is mész ennek ismeretében cselekedtem mikor nem engetek be a boltba maszknélkül hogy is van ez 2020 májusának elején a világ népességének 88%-a olyan országokban élt, ahol ajánlották vagy előírták a maszk viselését nyilvános helyen: több mint 75 országban előírták ezt.Vita folyt arról, hogy vajon maszkot kell-e viselni, ha betartható a 2 méteres távolságtartás és testgyakorlás közben Néhány ország egészségügyi hatósága azonban idővel megváltoztatta a maszkviselésre vonatkozó ajánlásait.A mi országunk miért nem változtat e ügyben ?

Mért van az hogy az emberek tüntetnek járvány idején de vasárnapi SZÁRAZ KENYÉR ellen nem mért adják fél áron ???

AZÉRT MERT :Az őrület egy megkergült világban nem is őrület szimpla éppelmélyüség De nekem van egy álmom !

A legnagyobb álmunk egy új sapka

Egy új sapka a hasonmásunknak egy sapka ami nincs is ami nem is létezik csak veszük a szart ami nem is létezik

Mert igazi szépségét azt nem mutatnak nekünk ugye ?

Mert bele roppannánk

Túskók vagyunk hozzá

Megfulladna az elménk

Nagy csodákat nem tudunk elviselni ezért ha rá akadnak bármilyen csodára szétszabdalják apró darabokra utánna szépen felfulják, majd becsomagolják és átpumpálják vagy 10 ezer kiválasztott szürőn ameddig nem marad más csak értelmetlen fénykavalkád

Aztán oda léptem a pultoshoz a szárazkenyérel az arcomon egy maszk amivel nem alig kapok levegőt és ahogy beszéltem

El volt ragadtatva, mosolygott és azt mondta :

"Amire vágysz, az nemsokára a tiéd lesz" De ami nekem kellett az már az enyém

Aztán haza mentem megkentem a lekváros kenyeremet és lefeküdtem aludni


2021. febr. 15. 15:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Szerintem minden embernek más a humorérzéke akár milyen szavakkal iletetek a hozzá szólásban mérget vetek hogy egy jót röhögtetek a kérdésen velem együtt 😂🙈
2021. febr. 15. 17:50
 22/29 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, nagyon nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.

Te nem az első kategória vagy, az tuti! :-DDD

2021. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22: HAHA 🤣🤣🤣😅😂😅
2021. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
2021. febr. 16. 08:44
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad nyugtatóra töményet inni. Am jó volt, nevettem.
2021. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdésektől általában megijedni szoktam...
2021. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Nagy csodákat nem tudunk elviselni ezért ha rá akadnak bármilyen csodára szétszabdalják apró darabokra utánna szépen felfulják, majd becsomagolják és átpumpálják vagy 10 ezer kiválasztott szürőn ameddig nem marad más csak értelmetlen fénykavalkád"


Sok volt a Black mirror mostanság? :D

2021. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Amúgy az az érdekes, hogy nagyon ritkán én is szoktam ilyesfajta hülyeségeket, vagy poénokat kiírni, de érdekes mód a moderátorok azt kb 3-5 perc után törlik is.


Ezt nem értem, ma is írtam egy poénosabb kérdést, amiben semmi durva dolog nem volt, semmi trágárság és törölve lett. Kb olyan volt a kérdésem, mint ez itt.

2021. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha én írtam volna ki ezt a kérdést, a moderátorok 3 perc után törölték volna.... Tapasztalat...
2021. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!