Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiú - lány - barátság?

Fiú - lány - barátság?

Figyelt kérdés

Eddig ahány "igaz" barátom volt, mind elhagyott. Tudom tudom, sosem volt 1 igaz barátom sem.

De nagyon szeretnék egy fiú legjobb barátot, viszont velem nem igazán akarnak fiúk baratkozni.. mondjuk még lányok se. Hogyan kellene barátkoznom, hogy beválljon?

Néha túlságosan komoly, néha meg túlságosan "hülye" vagyok. xd

Ha lenne egy barátom, az tudná hogy én aztán minden hülyeségben benne vagyok, amit kitalál :))

Amúgy eléggé érzelmes, érzékeny vagyok. Hát tudom hogy ez nem jó, de sajnos ilyen vagyok.

Vajon ezek tulajdonságaim miatt nem bírnak az emberek?

Én próbáltam már baratkozni de mindig visszautasítóak voltak velem szembe.

16L



2020. dec. 21. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Minden ugy kezdodik. Jo a masikkal lenni. Barmennyire lehet huzni,halasztani, tagadni,de ha mindketten szinglik akkor a hormonok majd megoldjak a dolgot. Ha viszont az egyiknek van mas .. na az mar mas kerdes,hogy alakul.
2020. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak már fiú barátaim, egyikük sem akart többet mint barátság, ahogyan én sem. :)
2020. dec. 21. 12:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan kellene barátkoznom, hogy beválljon?"

ne legyel tul ragados,ne csak a sajat problemad legyen mindig a kozeppontban, kerd ki a velemenyet, erdeklodj felole, szervezz kozos programokat.

2020. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok lány barátom van. Fura de 32 évesen 19 éves lány a legjobb barátom. Szóval én nem vagyok ellene az ilyesminek egyáltalán.
2021. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14es.. 1 ev mulva meselj,majd hogy alakult.:)
2021. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!