Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiú - lány - barátság?

Fiú - lány - barátság?

Figyelt kérdés

Eddig ahány "igaz" barátom volt, mind elhagyott. Tudom tudom, sosem volt 1 igaz barátom sem.

De nagyon szeretnék egy fiú legjobb barátot, viszont velem nem igazán akarnak fiúk baratkozni.. mondjuk még lányok se. Hogyan kellene barátkoznom, hogy beválljon?

Néha túlságosan komoly, néha meg túlságosan "hülye" vagyok. xd

Ha lenne egy barátom, az tudná hogy én aztán minden hülyeségben benne vagyok, amit kitalál :))

Amúgy eléggé érzelmes, érzékeny vagyok. Hát tudom hogy ez nem jó, de sajnos ilyen vagyok.

Vajon ezek tulajdonságaim miatt nem bírnak az emberek?

Én próbáltam már baratkozni de mindig visszautasítóak voltak velem szembe.

16L



2020. dec. 21. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Például ne a neme alapján keress barátot. Nem egy cipőt keresel, aminél előre meghatározod, hogy legyen fekete, lapos sarkú.

Majd hozz az élet, hogy kikkel kerülsz egy társaságba, és ott tudsz barátokat szerezni.

2020. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg ne a nem alapán keress barátot!

És ne is feszülj rá erre a barát keresésre!

Hidd el,hogy majd összehoz az élet jó barátokkal.

Még ha nem is holnap,holnapután,de lesznek jó barátaid.

2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Hová valósi vagy?? :)
2020. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Hasonló cipőben járok mint te és azt tapasztalom, hogy az embereknek nem fontos a barátság. Amíg érdekükben áll addig jó vagy, ahogy megfordul a dolog lelépnek. Sajnos nem tudsz mit tenni, mint bízni abban, hátha legközelebb nem így lesz. Ne add fel, legyél kezdeményező. Ha látsz egy szimpatikus embert akárhol, szólítsd meg. Ja, és ne válogass nem, kor, bőrszín, kinézet, meg minden egyéb olyan dolog alapján amiről nem tehet, nem tudja megváltoztatni, hanem adottság. A barátságban ez abszolút nem lényeg. Saját tapasztalat, hogy azokkal alakul ki a legmélyebb kapcsolat akikről elsőre nem is gondolnád.
2020. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

1-es, ahogy szexuális/romantikus vonzalomnál, úgy plátói vonzalomnál (=barátságnál) is van olyan, hogy valaki egy adott nemhez jobban vonzódik. Nem mindenkinél úgy működik, hogy mindegy neki, milyen neműek a barátai. Ahogy minden másban, az emberek ebben is sokfélék lehetnek.


Kérdező, szerintem próbálj az érdeklődési körödhöz kapcsolódó közegben barátkozni, úgy már 1-2 közös pont biztosan lesz.

2020. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

hittem benne...aztan megdugtam :)

Azota nem hiszek :)

2020. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
jól mondja a 6-os, fiú lány barátság nem létezik
2020. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
#6 #7 de létezik! Nekem is van lány barátom és működik a dolog.
2020. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
#8 ja akkor egyikőtök se hetero
2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
De igen és van is párunk mindkettőnknek.
2020. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!