Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz,ha fiú létemre órákig...

Gáz,ha fiú létemre órákig készülődök mielőtt megyek valahová?

Figyelt kérdés
Már indulás előtt 3 órával elkezdek készülődni ha megyek valahová.Fürdőszobában napi 2 órát töltök legalább.Ha összejönnèk egy lánnyal és összeköltöznénk,Én lennék az aki tovább készülne el ha mennénk valahová.A lány reggel várhatna 1 órát mire bejutna a fürdőszobába.Akik ismernek,azok szokták is mondani,Hogy annyit készülődök mint egy menyasszony.De ez normális?

2020. okt. 7. 15:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#20 zuhanyzok,fogat mosok,borotválkozok,fésülködök,öltözködök,wc-re megyek,cipőt pucolok,berakom a kaját a hátizsákba amit elviszek munkahelyre,nekem ezekre összesen 3 órára van szükségem.
2020. okt. 8. 11:22
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ebböl melyik művelet visz el 2.5 órát?

Mert ez egy normál embernek max fél óra, de akkor már valami nagyon durva reggelit kell gyártani.

2020. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#22 csak a zuhanyzás kb.40 perc.Borotválkozás is kb.fél óra,fogmosás 15 perc,plusz még vagy állok fél órát a tükör előtt.Miután felöltöztem megint vagy 10 percig a tükör előtt állok,nézem hogy áll rajtam a ruha,nincs e pattanásom,ilyenek.
2020. okt. 8. 11:38
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A fogmosásban mi kerül 15 percbe?? Bőven elég 3 perc.

Zuhanyzásba hajmosással együtt 15 perc... komolyan, mit csinálsz közben? Portrét festesz?


Nincs vmi kényszerbetegséged? Vagyis hát biztos van... érdemes lenne kezeltetni.

2020. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vicces. Ha nem zavar hogy emiatt nem sok dologra jut időd akkor oké. :) Ha majd egyszer gyerekeid lesznek úgyis leszoksz róla. :D
2020. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
62%
És ha nem lesznek gyerekei? Nem mindenkinek ez a kiteljesedés...
2020. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

De egyszer talán lesz élete. Egy teljes munkaidőben dolgozó embernek az össz napi szabadideje 4 óra, ezt kell szétosztani a párja, a hobbija, és később a gyerekei közt.

Ha ebből 3 a páváskodásra megy el otthon, akkor az embernek nincs élete.

2020. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én 6kor kelek és 8ra járok 15perc az út. Ezt is soknak érzem bár nekem azzal megy el az időm,hogy magamhoz térjek olyan alacsony a vérnyomásom. Ha este megyek valahova már nem tart eddig.
2020. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!