Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz,ha fiú létemre órákig...

Gáz,ha fiú létemre órákig készülődök mielőtt megyek valahová?

Figyelt kérdés
Már indulás előtt 3 órával elkezdek készülődni ha megyek valahová.Fürdőszobában napi 2 órát töltök legalább.Ha összejönnèk egy lánnyal és összeköltöznénk,Én lennék az aki tovább készülne el ha mennénk valahová.A lány reggel várhatna 1 órát mire bejutna a fürdőszobába.Akik ismernek,azok szokták is mondani,Hogy annyit készülődök mint egy menyasszony.De ez normális?

2020. okt. 7. 15:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

17-18 évesen ilyen voltam én is.

Ma 3 perc alatt öltözés, 4 perc fogmosás, opcionálisan 10 perc toalett+ bidé.

Ruha kikészítve, enni később, a városban.

2020. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
Igen gàz
2020. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben elkészülsz, akkor nem. Ha emiatt mások idejével szórakozol, akkor gáz.
2020. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
3 óra nőnek is, férfinak is gáz. Komolyan sorold már fel tételesen, hogy mivel megy el az időd, mert nem értem.
2020. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Időben elkészülök,de már 3 órával indulás előtt elkezdem a készülődést.Szépen,lassan,nyugodtan készülődök.Sokat állok a tükör előtt is.
2020. okt. 7. 16:34
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk fürdőkàdban eltudok lenni 2 órát, főleg ha mindent is csinálok. De hogy a tükör előtt mit csinálsz órákon keresztül, azt én sem értem.
2020. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
#15 Ha egyszer olyan munkád lesz, ami 6-kor kezdődik és már 5-kor el kell indulnod otthonról, hogy odaérj, akkor te már hajnali 2-kor elkezdesz majd készülődni? Mikor fogsz aludni?
2020. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
A húgom pont ilyen, de ez még nála is gáz.
2020. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem a legelőnyösebb, de nem is gáz. Én is ilyen vagyok, képes vagyok félórát készülődni, hogy a szemetet levigyem. Pedig azt sem tudom mivel megy el az idő.
2020. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

De PONTOSAN mit csinálsz ilyenkor?


Mikor a távoktatási időszak volt, én is lazán elszórakoztam fél-egy órákat reggelente a fürdőben, mert a 10 lépéses koreai arcápolást próbáltam ki.

Most, hogy egyetemre járok, ez nyilvánvalóan nem működik, főleg úgy nem, hogy hatan vagyunk egy wc-re és egy fürdőre, így max. 15 percre lerövidítettem ezt az időt.

Sminkelni is tudok 2-3 órát is, ha úgy van, és mert mondjuk valami újat ki akarok próbálni, de egy mindennapi smink (már ha csinálok, többször nem sminkelek mint sminkelek) szintén megvan max. 15 perc alatt.

Emellett ott az öltözködés. Általában 5 perc, de ha valamiért nagyon nem tudom eldönteni, mit vegyek fel, akkor is nagyon max. 15 perc.

Reggelente nem zuhanyzok, csak este, mert azt aláírom, hogy iszonyatosan el tudom húzni, főleg otthon, illetve azért se elsősorban reggel zuhanyoznék, mert elképesztően sűrű, borzasztóan lassan száradó hajam van, ami hiába vállig ér csak, ha rögtön vizesen kezdem el szárítani, az van legalább háromnegyed óra, ha hagyom magától száradni egy kicsit, akkor meg egy-másfél-két óra után talán megszárad 10-15-20 perc alatt :') szóval ez tényleg nekem is meg tudná dobni az időmet, még akkor is, ha amúgy nem mosok hajat reggel, mert attól még úgyis vizes lesz (bár utána nem kell 20 percig szárítani, azt is aláírom).


Meg egyáltalán mit tartasz készülődésnek?

Most ha én 8-ra megyek órára, de háromnegyed hat-hat között szoktam felkelni, akkor utána végig készülődési időszakban vagyok, még akkor is, ha a 2 óra alatt 1 órát azzal töltök, hogy telefonozok?

Én még annyira a reggelit se veszem készülődésnek, mert akkor is reggelizek, ha nem megyek sehova (mondjuk az arcápolási dolgokat is elvégzem akkor is, ha nem megyek sehova, annyi különbséggel, hogy akkor megint csak fél óráig csinálom).

Szóval tényleg leírhatnád, hogy mit is csinálsz PONTOSAN, mikor készülődsz. Mert az, hogy sokat nézegeted magad a tükörben... Azért remélhetőleg nem ez húzza ki 2-3 óráig, mert akkor pszichológust javaslok :')


De amúgy nekem nagypapám a borotválkozással ilyen, ő is képes 2 órán át borotválkozni, és ha jól emlékszem, ezt a szokását nyugdíjaskora előtt is elkezdte :'D de annyira összemosódnak az évek, hogy lehet, mégis csak nyugdíjaskora óta tart ez.

Szóval a borotválkozásnál meg tudom érteni, ha kicsit tovább tart, de szerintem normál esetben az is letudható egy fél óra alatt, viszont ehhez már tényleg nem értek, hogy mi az átlag, meg mennyi ideig tart, mert én ezt így nem szoktam ugyebár :'D


Amúgy jó/egészséges esetben, ha valakivel együtt élsz, akaratlanul is elkezdesz hozzá igazodni, szóval tényleg más az, ha egyedül él az ember, mert mondjuk nincs, aki rászóljon, hogy ő is menne wc-re, ne ülj már ott fél órát telefont nyomogatva, stb.


Elnézést a kisregényért :'D

2020. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!