Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon sikerem lehet a nőknél,h...

Vajon sikerem lehet a nőknél,ha változtatok a külsőmön?

Figyelt kérdés
Régebben amikor csajoztam,kikosaraztak a nők.Ennek lehet az az oka,hogy a személyiségem nem tetszett nekik,de lehet az is,hogy a külsőmmel mindig volt valami probléma.Letört elöl a fogam és látszott,Vagy zsíros volt a hajam,Vagy korpás,vagy lyukas volt a cipőm,Vagy a kabátom,vagy kopott volt rajtam a ruha amiben csajoztam,szóval mindig volt valami.Ha egyszer úgy állnék oda egy nő elé,hogy a külsőmmel minden rendben lenne,Vajon mi történne?Kikosaraznának akkor is?Vagy megtörténne az,amire még nem volt példa,hogy összejönnének velem?

2020. szept. 2. 00:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3as vagyok, örülj hogy változtak a körülmények, és tedd meg amit tudsz. Sok sikert neked az életben!
2020. szept. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#9 igen,szűz vagyok.De azóta legalább lecseréltem a ruhatáram.Nem lyukas cipőben járok,nem kinyúlt pólóban és nem lyukas a télikabátom sem.Mobiltelefonom is van már.Ha megadná egy lány a számát,nem kéne fülkéből hívnom.Egyébként azt a lányt aki megadta a számát,hívtam utána fülkéből,de nem vette föl a telefont.Többször is hívtam,egyszer se vette föl.
2020. szept. 2. 01:24
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Már nincsenek is telefonfülkék, már vagy jó 10 éve.
2020. szept. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 hogyne lennének,érmést is és kártyást is tudok,nem is egyet itt Pesten.Múlt héten vidéki kis faluban voltam,ott is láttam érmés fülkét.
2020. szept. 2. 02:06
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen ápolatlan, de jószívű pasim. Nem egyszer szóltam neki, hogy nagyon látszanak a rossz fogai, ráadásuk csókolózni undorító volt így, meg hogy randi előtt az arcát megberetválhatná, mert szúr, de mindig azt felelte, szeressem úgy, ahogy van. Szóval áttettem barát-kategóriába.
2020. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért az alsógatyát is cseréld le tisztára, ha már a külsőt is regulázod;)
2020. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezt én is akartam írni, mint az előző. Mert ha megfogja a csaj, azt hiszi a farkad olyan kemény, közbe csak a 3 hónapos alsógatyád XD Meg a centi vastag túrót mosd le a farkadról.
2020. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

De basszus, samponra, szappanra csak telik, nem? Legalább a hajad mosnád, hogy ne legyen zsíros, korpás. A fogadat körzeti ingyen megcsinálja, vagy nem egy eget rengető összegért, ha letört. A fogkrém sem egy vagyon. A kabátot be lehet ügyesen varrni, ha lyukas. Kilós turikban fillérekért találsz divatos és jo állapotú cuccokat.

Csóró ember is lehet vonzó, rendezett kinézetű, ha használja a mosó és tisztálkodo szereket. Ez netto igénytelenség, vagy tehetetlenség, ami nálad van.

Igen, ha rendbehoznád magad, nyilván több eséllyel állna bárki szóba veled.

2020. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy volt szerény anyagi helyzetű pasim, de az alap igényesség megvolt benne. Rendszeresen kezeltette ápolta a fogait, mindig tiszta volt illatos, rendezett, haja is tiszta, ápolt. Cipői, ruhái voltak viseltesebbek, de mindig tiszták . Amúgy is egy rend és tisztaság mániás volt. Szóval nem csak a pénzen múlik ez. Elsősorban hozzáállás. De ismerek gazdag pasikat is, akik ezer éves szakadt göncökben járnak és retkesek, mint a föld.
2020. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még az lohasztó, mikor egy ól a lakása. Három ilyen kecót láttam eddig, bogarak, legyek, ragadós kosz, inkább volt magányos a manusz, minthogy a járványügyi állapot ellen tegyen.
2020. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!