Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit változtatok általános/...

Mennyit változtatok általános/gimi óta? Osztálytalálkozón okozott valaki nagy meglepetést?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget.
2020. máj. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Általános óta nagyon sokat. Akkor még egy kis nyàpic voltam, a ,,lúzerekkel" lógtam, akik nem azért voltak lúzerek, mert sokat tanultak, hanem mert olyan buták voltak, hogy senki nem állt velük szóba rajtam kívül. Én azért tanultam, sőt én inkább már majdnem strébernek számítottam. Sokat csesztettek, nagyon sokat tűrtam. Allergiás vagyok, ez pedig kiütésekkel jár, emiatt nagyon sok megalázó gúnynevem volt, sokszor kiröhögtek, megalàztak, tanárok is, diákok is. Utáltam az egészet. Aztán elkerültem gimibe, lányként egy fiú osztályba, ott első hónapban kipécézett egy drogos osztálytársam, aki állandóan kötekedett velem, de ekkor már vissza mertem szólni, meg mertem mondani a magamét. Aztán ez húzódott sokáig, amúgy. Ő tizedikben kibukott, én maradtam. A suliban sok emberrel jóban voltam, de az osztályomat nem igazán szerettem, bulizós lettem, sok haverom volt, volt, hogy én voltam a középpontban. Senki nem csesztetett, mert tudták kiknek a köreiben mozgok már akkor. Aztán ezek a haverok léptek egy idő után, tizenkettedikre már csak 2-3 ember maradt, velük azóta is tartom a kapcsolatot. Gimiben nem érdekelt semmi, csak inkább a buli, és a haverok, de ettől függetlenül nem bukdàcsoltam, és egész jó eredménnyel végeztem. Mostanra már rájöttem merre akarok tovább tanulni, és hogy mennyi minden érdekel. Jelenleg szakmát tanulok, és már van pontos tervem.

Osztálytalàlkozóra inkább nem mennék, legalábbis általános iskolaira semmiképp sem.

2020. máj. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gimis osztálytalálkozón az anno egyik leglógósabb fiúról kiderült, hogy manapság a legsikeresebb a munkájában és kb.a legtöbb pénzt keresi.
2020. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban és gimiben is a közép kategóriába tartoztam menőség szempontjából, viszont kilógtam mindig a sorból, és lányként fiúnak néztem ki (általánosban). Ami miatt mégis felnéztek rám páran, hogy nem érdekelt, más mit gondol rólam, illetve kiálltam magamért.

Ez most is így van, viszont már nem vagyok olyan furán elvont, és már nem zavarnak át a fiú mosdóba, ha a lányba megyek.

2020. máj. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem változtam, általánosban, ami egy kis létszámú külkerületi iskola volt, ott a felső tagozattal lespanoltam, 9-be átjöttem gimibe, ahol az elején az osztályon kívül csak 12 emberrel voltam jóba. De ez 10-ben változott, pozitív irányba, ugyanis nyitottam a suli felé, több programra mentem el stb. Emiatt 11-re a gimi 2/3-ával vagyok köszönőviszonyban.

Ettől függetlenül nem változtam sokat, csak magabiztosabb és egocentrikusabb lettem, de nem lettem s.fej se.

2020. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!