Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most már jó lennék a "menő...

Most már jó lennék a "menő srácoknak", akik semmit nem értek el az életben?

Figyelt kérdés

Szóval amikor 6 éves voltam,anyukámék elváltak. Amya 11 éves koromban összejött egy pasival, aki elég borzalmas körülmények között élt vidéken. Odaköltöztünk hozzá(szerelem ide,oda,soha nem fogom neki megbocsátani.) A fővárosban születtem/nőttem fel,a szüleim is,szóval anyával mindkettőnknek furcsa volt.

Az ottani általános iskolában kezdtem el az 5.osztályt. Borzalmas volt, szinte csak olyan gyerekek jártak oda,akiket az utca nevelt. Ittak,cigiztek,drogoztak 12 évesen.

Én nem ilyen voltam...tanultam, más dolgokkal foglalkoztam,hoszen tkp. még kislány voltam.

Kb mindenki utalált az osztályban,főleg a fiúk mondogatták,hogy nilyen "gáz" vagyok,amiért 12 évesen még nem volt pasim, nem szexeltem!!!!

Nagyon rosszul éreztem magam,anyukám is szétment a pasival,visszajtöztünk a fővárosba általános suli után.

A gimit már Bp-n kezdtem el. Természetesen itt minden okés volt.

Teltek az évek, egyetem, szerelem,munka,saját cég ,kisebb nagyobb sikerek stb.

Most 26 vagyok és elkezdtek bejelölni az akkori általános iskolából a fiúk,akik nem bírtak.

Rám írnak, próbálnak kezdeményezni

Az ő életük természetesen a béka segge alatt van, 3-4 gyerek, nem idén barnult feleséggel, szegénység, munkanélküliség stb stb.

Mit várnak? Nem értem.

Valakivel történt még hasonló?

Elgondolkodtam,hogy anyukámnak tényleg igaza volt, a nagymenő srácok,akik drogoznak,isznak, kiélik magukat nagyon korám, végül senki lesz belőlük.

Ti is így tapasztaljátok?

26N



2017. aug. 2. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mostmár jó lennél nekik.

A drogosokból és alkeszokból javarészt nem lesz senki. Ritka ha valaki ki tud szállni a körből.

2017. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...igen. De mi a kérdés?
2017. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom hogy ennyi ev utan is tele vagy frusztraltsaggal

Igen senkik lettek te meg valaki

Ennyi. Ezt barki bejosolta volna

Ezen kar pattogni

2017. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy az ilyeneket miért tartják "menőknek". Engem taszít az ilyen viselkedés. Nálunk is cigiznek, alkoholt fogyasztanak aztán meg év végén ez a nagy bagázs felel, mert bukás szélén állnak. De a pofájuk olyan nagy meg úgy be tudnak szólni, mintha holmi csöves, egy senki lennék mellette.
2017. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elutasítanám a bejelölgetést, ha ennyire rossz emlékek kötnek hozzájuk, akkor minek engeded hogy bejelöljenek? Azt sem értem miért adsz ezeknek a lepukkant proliknak a véleményére? A sors már eddig is megbüntette őket, mert mint mondtad rosszabb az életük, mint neked.
2017. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!