Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon sikerem lehet a nőknél,h...

Vajon sikerem lehet a nőknél,ha változtatok a külsőmön?

Figyelt kérdés
Régebben amikor csajoztam,kikosaraztak a nők.Ennek lehet az az oka,hogy a személyiségem nem tetszett nekik,de lehet az is,hogy a külsőmmel mindig volt valami probléma.Letört elöl a fogam és látszott,Vagy zsíros volt a hajam,Vagy korpás,vagy lyukas volt a cipőm,Vagy a kabátom,vagy kopott volt rajtam a ruha amiben csajoztam,szóval mindig volt valami.Ha egyszer úgy állnék oda egy nő elé,hogy a külsőmmel minden rendben lenne,Vajon mi történne?Kikosaraznának akkor is?Vagy megtörténne az,amire még nem volt példa,hogy összejönnének velem?

2020. szept. 2. 00:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még soha nem volt olyan,hogy úgy beszélgettem volna egy lánnyal vagy nővel,hogy a külsőm rendben lett volna.Egy igénytelen embert láthattak bennem.
2020. szept. 2. 00:44
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű. De első lèpès a felismerès. Szóval jó úton haladsz
2020. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A 2esnek igaza van. Úgy hogy tudod ezeket, tudsz változtatni.


Sok sikert!

2020. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 kíváncsi lennék hogy máshogy alakulnának e a dolgok,ha egyszer úgy állnék oda egy nő elé,hogy normálisan nézek ki.Eddig minden találkozásnál,minden randinál egy ápolatlan,csóró ember benyomását keltettem.
2020. szept. 2. 00:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ja, elég hamar sikered lenne, ha jobban néznél ki.
2020. szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azon kár rágódni hogy mi lett volna ha?De én szoktam ezeken gondolkozni.Mi lett volna ha nem zsíros hajjal megyek el a randira?Mi lett volna ha nem lyukas cipőben megyek el randira?Mi lett volna,ha nem abban a télikabátban találkoztam volna a lánnyal,amit más már rég a szemetesbe dobott volna?
2020. szept. 2. 01:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

De miért csináltál ilyeneket?


Lehet hogy köztük volt életed szerelme, ezáltal elszalasztottad.

2020. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 amikor lyukas kabátban meg lyukas cipőben mentem el a randikra,akkor nagyon szegény voltam.Egy ismerősöm adta a télikabátot,mert nem volt pénzem venni egyet.Mobiltelefonom sem volt.Egyszer megadta egy lány a számát,mondtam neki hogy majd fülkéből fogom hívni mert nincs mobiltelefonom.Kérdezte,hogyhogy?Mondtam neki eladtam hogy legyen egy kis pénzem.
2020. szept. 2. 01:09
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Oszt akkor szűz vagy még? El kell szomorítsalak, egyenlőre marad a farokverés xD
2020. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es mekkora bunkó vagy! Remèlhetőleg a jövőben neked sem jut más!


Kèrdező! Ha már tudsz, változtass a dolgokon. Èn nem ítèltelek volna el ez miatt, de sajnos sokan felszínesek. Remèlem szerencsèd lesz. 2-es voltam!

2020. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!