Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Infp ferfikent. Mikent tudnak...

Porsie kérdése:

Infp ferfikent. Mikent tudnak ervenyesulni?

Figyelt kérdés
19 eves fiu vagyok. Na most ezt fogalmazd meg!! Hat 1.sorban gyulolom magam azert ami vagyok,es nagyon sok onfejleszto cikket olvastam es es videot neztem. Az van hogy 1 olyan "keruletben lakok ahol 1 ferfinak igenis ugyesnek,talalekonynak,beszedesnek,kemenynek kell lennie. Maskepp mindenki ugy fog ra nezni mint a veres lepedore. Hat ez vagyok en. Korbe vagyok veve extrovertalt eros emberekkel. Az utcan nevelkedtem. Kemeny fiuk kozott. Es 1 ideig ugy tunt hogy en is az vagyok. Igenis volt 1 rangom a brigadban. Es az utcan is ugy ismertek hogy igen o belevalo fiu. Ez kb 16-17 eves korig. Utana hat elojott az "igazi" enem. Depreszios lettem mert 1 szociopata lany csunyan kib*szott velem. Magamba zarkoztam. Na hat es vissza terve hogy kitaszitott a brigad. Leneznek!!! A csaladom is mar. Semmit sem biznak ram,semmire sem kernek. Meg 1 szendvicset sem engednek hogy csinaljak meg magamnak. A 15 eves fiutestverem Esfj.:)) mazlista!! Igazi utcai fiu,es tisztelettudo. Persze o is lenez engem. Nem vagyok jo semmire. Semmit sem vagyok kepes megoldani. Az osszes baratom elvesztettem. Utoljara mikor tobben oszegyultunk levegonek vettek. Igaz mar en is ugy nezek magamra mint ok ram. Vagyis mint mindenki. Egyszeruen gyulolom magam. Nem tudom ha van kiut. Mert igy mint ferfi nem lehet...nem lehet elni b*meg.!! Ez pi*sag. Az ongyilkossag jar a fejemben sokat. Hat de persze!! Nem vagyok eleg bator ehez sem. Semmi onbizalmam nincs..hogy is lenne? Ez 1 atok. 1 nagy nulla lettem!! Nem tudom szavakba fejezni hogy mi is tortenik nap mint nap. Hogy felemesztem sajat magam. Kerem! Valaki segitsen. En ezt nem!! Nem lehet igy elni. Valaki aki 1 cipoben jar velem,vagy 1 eros szemelyisegu ember aki nem nez le segitsen kerem.Ugy erzem nincs kiut vagy megbolondulok vagy megolom magam. Az almaimnak nincs mar jelentosege. Lehetettlennek tunnek! Van kiut ebbol? Vagy ez velem szuletett es igy is halok meg?

2020. júl. 30. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#3 #4 vagyok

Hát azzal nem tudok vitatkozni, hogy szörnyű a szégyen. Főleg amikor a lányok felől jön. Ez sajnos ilyen, nehéz megoldást találni rá.


Én is azt mondom, hogy ne ragaszkodj ehhez. Azért hasonló a horoszkóphoz, mert itt is az a veszélyes ha valaki már nem csak egy érdekességként vagy viccként nézni, hanem jobban beleéli magát. Csak ebben van igazság, a horoszkópban meg semmi.


Meg az is lehet, hogy rossz helyen töltötted ki, mert például a 16personalities.com nem annyira jó szerintem, mert ott sok minden különbözően lehet értelmezni.

2020. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jah. Csak mar e miatt annyira kicsi az onertekelesem hogy nem latom ertelmet hogy kialljak magamert,nem is merem. Nem ugy valaszolok ahogy szeretnek...ouu ki a ge"" vagyok :)))
2020. aug. 13. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!