Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Infp ferfikent. Mikent tudnak...

Porsie kérdése:

Infp ferfikent. Mikent tudnak ervenyesulni?

Figyelt kérdés
19 eves fiu vagyok. Na most ezt fogalmazd meg!! Hat 1.sorban gyulolom magam azert ami vagyok,es nagyon sok onfejleszto cikket olvastam es es videot neztem. Az van hogy 1 olyan "keruletben lakok ahol 1 ferfinak igenis ugyesnek,talalekonynak,beszedesnek,kemenynek kell lennie. Maskepp mindenki ugy fog ra nezni mint a veres lepedore. Hat ez vagyok en. Korbe vagyok veve extrovertalt eros emberekkel. Az utcan nevelkedtem. Kemeny fiuk kozott. Es 1 ideig ugy tunt hogy en is az vagyok. Igenis volt 1 rangom a brigadban. Es az utcan is ugy ismertek hogy igen o belevalo fiu. Ez kb 16-17 eves korig. Utana hat elojott az "igazi" enem. Depreszios lettem mert 1 szociopata lany csunyan kib*szott velem. Magamba zarkoztam. Na hat es vissza terve hogy kitaszitott a brigad. Leneznek!!! A csaladom is mar. Semmit sem biznak ram,semmire sem kernek. Meg 1 szendvicset sem engednek hogy csinaljak meg magamnak. A 15 eves fiutestverem Esfj.:)) mazlista!! Igazi utcai fiu,es tisztelettudo. Persze o is lenez engem. Nem vagyok jo semmire. Semmit sem vagyok kepes megoldani. Az osszes baratom elvesztettem. Utoljara mikor tobben oszegyultunk levegonek vettek. Igaz mar en is ugy nezek magamra mint ok ram. Vagyis mint mindenki. Egyszeruen gyulolom magam. Nem tudom ha van kiut. Mert igy mint ferfi nem lehet...nem lehet elni b*meg.!! Ez pi*sag. Az ongyilkossag jar a fejemben sokat. Hat de persze!! Nem vagyok eleg bator ehez sem. Semmi onbizalmam nincs..hogy is lenne? Ez 1 atok. 1 nagy nulla lettem!! Nem tudom szavakba fejezni hogy mi is tortenik nap mint nap. Hogy felemesztem sajat magam. Kerem! Valaki segitsen. En ezt nem!! Nem lehet igy elni. Valaki aki 1 cipoben jar velem,vagy 1 eros szemelyisegu ember aki nem nez le segitsen kerem.Ugy erzem nincs kiut vagy megbolondulok vagy megolom magam. Az almaimnak nincs mar jelentosege. Lehetettlennek tunnek! Van kiut ebbol? Vagy ez velem szuletett es igy is halok meg?

2020. júl. 30. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy különböztök tesóddal, hisz kb az INFP ellentéte az ESFJ. A típusod nagyon értékes embereket takar, fedezd fel a pozitívumokat, illetve azt is vedd figyelembe, hogy az MBTI önmagában egy iránytű ahhoz, hogy jobban megértsd magad, de egyébként minden ember egyedi, ismerd meg önmagad és hozd ki a legtöbbet a jó tulajdonságaidból.


ESTJ vagyok, kellően erős személyiségű, ezért remélem hallgatsz a tanácsomra :)

2020. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En ertem mit akarsz mondani. De tudod mi a baj? Nem vagyok ferfi! Es fusztral hogy nem voltam epp ilyen. Nem mondom hogy a legkemenyebb de azert epp ennyire nem voltam p*csa. Nem tudok ervenyesulni.Es beszelni sem.
2020. júl. 30. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is INFP vagyok, de sose gondolkodtam még azon, hogy meg kéne változnom. Születtem egy természettel és ahelyett, hogy más akarnék lenni, inkább abból próbálom meg kihozni, amit lehet. Mért is változnék meg? Elvégre ha megváltozok és olyan képet mutatok magamról, ami nekem kényelmetlen, de mások tisztelni fognak, akkor valamilyen szinten képmutató vagyok. Hogy valaki jó ember vagy nem azt nem az fogja eldönteni, hogy mások mit gondolna róla, hanem hogy milyen valójában. Jó embernek kell lenni és ennek nem feltétele az, hogy mások szeressenek vagy elismerjenek, sőt inkább akkor leszek jó, ha a jót cselekszem attól függetlenül, hogy ki mit fog gondolni rólam.


Az önfejlesztö tanfolyamokat meg felejtsd el! Általában mondanak egy pár közhelyet, de fizetni azt persze kell érte, az igazságra meg persze nem tanítanak meg.

2020. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt meg elfelejtettem, hogy ez a MBTI nem jó semmire. A horoszkóphoz hasonló, ráadásul hangulattól függően változhat az eredmény. Ahány ember, annyi személyiség, fölösleges csak 16-ban gondolkodni.
2020. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Valtozhat az eredmény de csak minimális százalékban

Amikor kitoltottem direkt nen a sajatomat olvastam el először es hiába próbáltam a többit magamra erőltetni valamiben kibuktak.

Ha valaki tudja hogy kell értelmezni, akkor nem hülyeség

2020. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező miért akarsz abban a közegben maradni amiben most vagy? Azon kívül is van élet. Ha be akarod bizonyítani magadnak es másoknak hogy olyan "belevalo fiu" vagy mint aminek hittek, akkor keress új társaságot, vidd többre mint ők.

Ha régen ment, most se ilyedj meg a kihívasoktól.

Én szurkolok neked :)

2020. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En ezt mind 100% megertem. Es kb en is igy gondolkodok.Csak!! Tudjatok mit mondok en egy Infp ferfi az Infp ferfiaknak? Kiba*ott velunk az elet ! Es sosem leszunk 100% boldogak. Mert 1 benso szegyen koporsoig megy!!
2020. júl. 31. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:

próbálj meg nem ragaszkodni ennyire a besorolásodhoz, szerintem ha nem tudnád hogy infp vagy, akkor nem is állnál úgy magadhoz, hogy az élet kibszt veled és ezen változtatni nem lehet.

ha lehet változtatni akkor azon te fogsz tudni, és az az első lépés hogy nem ragaszkodsz ahhoz amit magadról egy teszt alapján olvastál.

2020. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat igen,miota megcsinaltam az mbti tesztet azota mintha kicsit durvabb lenne. Es a kereses elozmenyeim mind csak,Infp can be..Infp can do..igazabol tudom hogy ez mind semmit sem er,az sem hogy kiirtam ezt a kerdest ide,mert minden fejben dolik el.
2020. júl. 31. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
mi lenne ha az egyes helyzetekben elképzelnéd hogy más típusok mit csinálnának, és amelyik szeretnél lenni, azzal próbálsz azonosulni. Ha alapból a személyiséged nem is olyan, mindenki képes megjátszani magát, főleg egy feeler típusú hiszen alapból könnyebben azonosulsz az emberekkel.
2020. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!