Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hódíthatnám meg a...

Hogyan hódíthatnám meg a szomszédban lakó lányt?Nem lennék nagyon tolakodó ha becsengetnék hozzá?

Figyelt kérdés
Egy emeletes házban lakók.Nemrég költözött az egyik lakásba egy lány.Nem közvetlen szomszédom,egy emelettel lejjebb lakik.Már párszor találkoztam vele a lépcsőházba,kedves lány,beszélgettem is vele.Szerintem egyedülálló,mert 2 hónap alatt egyszer sem láttam hogy jött volna hozzá fiú vagy ő ment volna el egy fiúval.Mindig egyedül van amikor látom,vagy találkozok vele.Egyelőre a nevét se tudom.Holnapután arra gondoltam készítek tortát,fiú vagyok de szeretek tortákat csinálni,meg tortát enni,és vinnék le egy tányérral a lánynak is.De ugyanakkor nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet.Még csak kétszer beszéltünk.De valamit lépnem is kéne mert tetszik a lány.

2020. jún. 19. 19:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Kár. Na, de nem is ismerted. Nem szabad beleképzelni egy ismeretlen lányba olyan dolgokat, amik talán nem is léteznek. Így csalódni sem fogsz.
2020. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!