Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hódíthatnám meg a...

Hogyan hódíthatnám meg a szomszédban lakó lányt?Nem lennék nagyon tolakodó ha becsengetnék hozzá?

Figyelt kérdés
Egy emeletes házban lakók.Nemrég költözött az egyik lakásba egy lány.Nem közvetlen szomszédom,egy emelettel lejjebb lakik.Már párszor találkoztam vele a lépcsőházba,kedves lány,beszélgettem is vele.Szerintem egyedülálló,mert 2 hónap alatt egyszer sem láttam hogy jött volna hozzá fiú vagy ő ment volna el egy fiúval.Mindig egyedül van amikor látom,vagy találkozok vele.Egyelőre a nevét se tudom.Holnapután arra gondoltam készítek tortát,fiú vagyok de szeretek tortákat csinálni,meg tortát enni,és vinnék le egy tányérral a lánynak is.De ugyanakkor nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet.Még csak kétszer beszéltünk.De valamit lépnem is kéne mert tetszik a lány.

2020. jún. 19. 19:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9 nem hiszem hogy jó ötlet lenne a levél.Jobb az,amit itt az egyik válaszoló írt hogy először csak ismerkedjek vele.Ha az elmúlt 2 hónapban többet találkoztam volna,többet beszélgettem volna vele, aktuális lenne randira hívni,de így még szerintem nem az.
2020. jún. 19. 19:59
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Én pedig egy levélnek jobban örülnék, ha én lennék az a lány. Pont amiatt, amit már írtak, hogy akkor lenne idő átgondolni, hogy mit is válaszoljak. Nyilván nem levelezgetni kell, hanem telefonszámot (elérhetőséget) cserélni, és akkor meg lehet beszélni a randit is, akár személyesen is meg lehet, ha valamelyikőtök becsönget a másikhoz ez után a levélváltás után, nem arról van szó, de így akármikor is írhattok egymásnak randi ügyben, nem számít, hogy a másik épp otthon van-e vagy elment valahova, munkahelyén van.
2020. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

A levél/képeslapot én is ellenjavallom. Ez könnyen elsülhet visszafelé is, bár biztos van, aki kedves közeledésnek venni, de semmi garancia nincs arra, hogy ez a lány is. Jobb nyílt lapokkal játszani és odaállni.


Szerintem csak simán csöngess be és közöld mi a pálya, és hogy elvinnéd lehetőség szerint randira.

2020. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Meg a levél még romantikusabb is.
2020. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

"Meg a levél még romantikusabb is."


Nem mindenki a halivúdi romantikus filmek rózsaszín álomvilágában él, ezt nem ártana belekalkulálni, mielőtt ilyen hülye tanácsot adtok.

2020. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ami jó és ami tetszik is benne,hogy nem zárkózik el az ismerkedéstől"


Csakhogy amíg neki ez az ismerkedés neki valószínűleg baráti, emberi, neked ez csajozás. Az, hogy szóba áll veled, nem jelenti azt, hogy a csajod akar lenni.


Nem tudom, a lány milyen, de ha tényleg zárkózott és egyedül lakik, mint én, akkor valószínűleg kinéz, hogy ki csenget, és nem nyit ajtót.

2020. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Azért sem jó csak úgy random becsengetni, mert ki tudja, hogy miben zavarod meg épp. Ha van kukucskáló az ajtón, és épp alkalmatlan időpontban zörgetnél be, akkor kinézne rajta, látná, hogy te vagy, és nem nyitna ajtót. De ekkor, ha hallottál előtte neszt, tudnád, hogy otthon van, akkor ezt visszautasításnak éreznéd. Pedig lehet, hogy tényleg csak rosszkor érkeztél. Ha meg nincs kukucskáló, és ajtót nyit, kínosan is érezheti magát, ha pont zavarod. Lehet, hogy pont rosszkedvű valamiért vagy valaki felb.szta az agyát, mérges, és nem tudna hirtelen kedvesen reagálni. Az is lehet, hogy pityergett valamiért mert eszébe jutott egy kedves hozzátartozó vagy kutyájának halála vagy csak az előző szerelme, aki szakított vele, szóval könnyen lehet, hogy totál alkalmatlan lenne a bájcsevejre. Vagy csak megzavarnád akkor, mikor épp csetel, telefonon beszélget valakivel, de azért kinyitná az ajtót, hátha valami fontos ügyben keresik, aztán csak magyarázkodna, hogy bocs, de nem alkalmas, aztán ezt is csak rosszul venné ki magát. Lehet, hogy épp szőrtelenít, hajfestéket rak/rakott fel vagy ki tudja mit csinál. Az is lehet, hogy nála van egy barátnője, rokona, arról már ne is beszéljünk, ha netán mégiscsak ott lenne nála egy pasi, ugye ez sem kizárt.

Szerintem nem illik így rátörni valakire, hogy csak úgy random becsengetsz, mert ismerkedni szeretnél. Erre való a levelesláda, pláne, hogy egyedül lakik, nincs olyan veszélye, hogy a szülei kérdezősködnek, netán kibontják a levelét.

Az meg, hogy megvárod, hogy összefutsz vele, szintén nem feltétlenül jó ötlet, mert lehet, hogy siet valahová, de ha nem, akkor is előfordulhat, hogy pont akkor stresszes lesz, zaklatott valamiért, és hirtelenjében azt se tudja mit válaszoljon vagy lehet, hogy meglepetésében nem is tudna helyesen reagálni, és utólag megbánná, amit mondott, vagy csak szerette volna ügyesebben kifejezni magát, stb. Az ilyen hirtelen meglepetésszerű dolgok szerintem ritkán jók. Írjál neki, aztán meglátod, mi lesz.

2020. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17 nem látszik ideges típusnak és rohanni sem láttam még.Remélem hogy vasárnap találkozok vele.
2020. jún. 20. 02:30
 19/21 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


A végén mi lett a lánnyal? Ha még mindig lenne szükséged segítségre nőként szívesen adok tanácsot. :)

2020. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#19 Szia,nem lett semmi mert csalódtam benne.Ha találkozunk beszélgetünk,de különösebben nem akarok foglalkozni vele.
2020. szept. 1. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!