Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hódíthatnám meg a...

Hogyan hódíthatnám meg a szomszédban lakó lányt?Nem lennék nagyon tolakodó ha becsengetnék hozzá?

Figyelt kérdés
Egy emeletes házban lakók.Nemrég költözött az egyik lakásba egy lány.Nem közvetlen szomszédom,egy emelettel lejjebb lakik.Már párszor találkoztam vele a lépcsőházba,kedves lány,beszélgettem is vele.Szerintem egyedülálló,mert 2 hónap alatt egyszer sem láttam hogy jött volna hozzá fiú vagy ő ment volna el egy fiúval.Mindig egyedül van amikor látom,vagy találkozok vele.Egyelőre a nevét se tudom.Holnapután arra gondoltam készítek tortát,fiú vagyok de szeretek tortákat csinálni,meg tortát enni,és vinnék le egy tányérral a lánynak is.De ugyanakkor nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet.Még csak kétszer beszéltünk.De valamit lépnem is kéne mert tetszik a lány.

2020. jún. 19. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem furcs lenne csak úgy lemenned egytányér tortával,mi lenne ha szimplán becsengetnél és elhívnád randira?Akora pedig csinálhatsz tortát.
2020. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem kéne ennyire túlzásba vinned a nyomulást, mert ettől meg is ijedhet vagy csak hülyének nézhet.
2020. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 de nem lenne gyors?Eddig beszéltem vele tíz percet és máris csöngessek be hozzá?Nem lenne jobb megvárni,amíg újra összefutok vele a lépcsőházban?
2020. jún. 19. 19:29
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem eleg creepynek tartana,na en meg dobnam is a kukaba,ha egy idegen szomszedom oda allitana egy szelet tortaval:D csak siman szolitsd le kovetkezonek,erdeklodj,kerj tole fbt vagy instat,telefonszamot,barmit,ugy mar ravezetheted majd ha beszeltek hogy szeretsz tortat sutni,es lenne e kedve megkostolni,stb...
2020. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 legszívesebben most lemennék hozzá.Holnap egész nap a munkahelyen leszek,vasárnap van csak esély a találkozásra.Mennek a napok,megy az idő valamit tennem kéne.
2020. jún. 19. 19:34
 6/21 Barackoshányás ***** válasza:
68%
Én igazából vinnék neki valamit. Mondd, hogy próbálkoztál a sütéssel, de nem tudod egyedül megenni, örülnél, ha elfogadná tőled. Szerintem nem lenne fura
2020. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
A torta szerintem se fura, nyilván nem azt kell mondani hogy neki/miattad sütötted hanem, hogy vendégség volt nalad nagyon sok megmaradt, és mivel már nem tudod hova tenni rá gondoltál, hogy biztos örülne neki.
2020. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ami jó és ami tetszik is benne,hogy nem zárkózik el az ismerkedéstől.Ha jellemeznem kéne azt mondanám,hogy zárkózott,de beszélgetésre,ismerkedésre nyitott,kedves lány.
2020. jún. 19. 19:42
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Dobj egy levelet a postaládájába, amiben leírod ki vagy, hol laksz, és hogy lenne-e kedve meginni veled egy bambit valahol. Így nem annyira tűnik letámadásnak, adsz időt neki elgondolkodni a válaszon. Bár én úgy vagyok vele, hogy házinyúlra nem lövünk, én pl. nem ismerkednék olyannal, aki egy házban lakik velem, mint ahogyan munkatárssal sem.
2020. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy szép képeslapot dobj be hozzá, és azon írd meg neki, hogy szívesen ismerkednél vele, és írd meg neki a telószámod, Messenger-es nevedet, ilyesmi. Aztán majd felkeres, ha akar vagy ő is bedob neked egy lapot az ő telószámával.

A saját készítésű torta szerintem nem jó ötlet, mert lehet, hogy finnyás, és a legtöbb fiú kezet sem mos wc-használat után (tudom, mert sok fiú lakótársam volt már, magasan iskolázott is, és csak egyvalaki volt közülük kifogástalanul tiszta).

2020. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!